8 Mart Bence Böyle Kutlanmalı!

Merhaba!

 Yine bir 8 Mart Kadınlar Günü yaklaşıyor. Kadın istihdamında geldiğimiz yer belli, kadın girişimcilere yapılan yatırımların oranının düşüklüğü aşikar, kadına şiddette vardığımız nokta belli…Bu yıl bir kez daha ‘kadınlar çicektir’ güzellemelerini daha modern çekimler, daha duygusal müziklerle duyacağız.

 Komşumuzda yaşanan savaşın stresi Türkiye’yi etkilerken, ekonomik belirsizlikler devam eder, enflasyon almış başını giderken umudu yükseltmek, daha iyi bir gelecek için hep birlikte çaba sarfetmenin gerektiğini düşünüyorum:

 8 Mart Kadınlar Günü’nde en güzel hediye nedir? Elbette eğitim yatırımı ve kişisel-profesyonel gelişim fırsatı.

 Sosyal girişim olarak hayata geçirdiğim Kariyer Dönüşüm Akademisi’nde Kadınlar Gününe özel olarak, kadın profesyonellerin ve girişimcilerin gelişimlerini desteklemek isterseniz Kendinizi eğitimle ödüllendirin! Siz kendinize yatırım yapın, biz bir kadın arkadaşınıza / ortağınıza / partnerinize PREMIUM eğitimi %100 bursla hediye edelim!

8 Mart’ta  değişimi birlikte başlatalım: krizlere dayanıklı, güçlü bir kariyer için ve iş yaşamında daha güvenli, cesur adımlar atmaya hazır, bilgisi ve tecrübesiyle yeni gelir kanallarını öğrenmiş, seçimlerini ve hayallerini gerçekleştirmeye hazır siz ve birlikte desteklediğimiz kadın arkadaşınızla 2022 daha güzel daha umutlu bir yıl olsun!

Online eğitim programı Şimdi Senin Zamanın 21 Günde Kariyerini Dönüştür ile kariyerinizi nasıl dönüştüreceğinizi, hayal ettiğiniz işi yapıp, hakettiğiniz geliri nasıl kazanacağınızı siz de öğrenin. Dopdolu bir eğitim programı, haftalık planlar, egzersizlerle 21 günde kendi kariyer dönüşüm sisteminizi kurun. İki yolu var:

Yaptığımız anketler ve aldığımız geri bildirimler neticesinde ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayacak iki plan hazırladık.

 Şimdi Senin Zamanın 21 Günde Kariyerini Dönüştür – PREMIUM ve 

Şimdi Senin Zamanın 21 Günde Kariyerini Dönüştür – VIP

    • Tüm katılımcılar bir yıl boyunca 5 modülden oluşan eğitim program    videolarına bir yıl boyunca erişebilecek.
  • Program kitapçığı, çalışma takvimi, dosyaları ve egzersizleri indirip çalışabilecekler.
  • PREMIUM katılımcıları her hafta birer saat buluşuyor, (4 buluşma) eğitim videoları ve yaptıkları çalışmalar sırasında katılımcıların akıllarına takılan sorularını cevaplıyorum.
  • VIP katılımcıları ile her hafta birer saat  birebir çalışarak (4 çalışma) , hedeflerini net bir şekilde ifade etmelerine ve çalışma planlarını hazırlamalarına yardım ediyorum. 
  • Tüm katılımcılarımıza kitabımı, Şimdi Senin Zamanın,  hediye ediyoruz.

Eğitimi satın aldıktan sonra programı hediye edeceğimiz arkadaşınızın email adresini ve ismini ıbize merhaba@arzutekir.com adresine, arkadaşınıza vermek istediğiniz mesaj ile birlikte iletin.

1 Mart Salı günü başlayan 4 Mart Cuma tarihinde sona eren bu fırsattan faydalanmak için buraya veya aşağıdaki bağlantılara tıklayın!

Unutmayın: Şimdi Senin Zamanın 21 Günde Kariyerini Dönüştür Programı – 8 Mart’ta başlıyor! Bu kolektif dönüşüm kampanyası ise 1 Mart Salı günü başlıyor, 4 Mart Cuma günü sona eriyor. 

Sevgiler, 

Arzu Tekir 

Dipnot: İlhamımı nereden aldığımı, hikayemi bilmeyenler buraya


İş stratejisti olan Arzu Tekir, stratejik planlama, iş geliştirme, stratejik ortaklıkların kurulması ile büyük ölçekli kamu ve özel sektör projeleri için fon ve yatırım geliştirme konularında iş tecrübesine sahiptir.  Amerika’da yerleşik Urbanite Venture danışmanlık şirketinin kurucusu olan Tekir, urban tech ve immersive tech şirketlerine büyüme stratejisi, iş geliştirme ve yatırım/fon geliştirme alanlarında hizmet vermektedir. 

Kariyerini dönüştürmek, iş yaşamında kendilerini mutlu edecek yolları bulmak isteyen kadınlara ilham, cesaret ve güç vermeyi hedeflediği kitabı, Şimdi Senin Zamanın | Kariyerini Dönüştürmek İsteyenlere Öğrenilmiş Dersler Kitabı, 2021 yılında Elma Yayınevi tarafından yayımlandı. Şimdi Senin Zamanın 21 Günde Kariyerini Dönüştür™️ başlıklı eğitim programını tasarladı, ilk sosyal girişimi Kariyer Dönüşüm Akademisi’ni kurdu. Kariyer Dönüşüm Akademisi ile profesyonellerin ve girişimcilere krizlere dayanıklı güçlü bir kariyerin yol haritasını, tasarladığı Şimdi Senin Zamanın 21 Günde Kariyerini Dönüştür™️ online eğitim ile sunmakta, eğitim satışlarından elde ettiği gelirle, imkanları kısıtlı olan yüksek lisans ve doktora öğrencilerine burs sağlamaktadır.

Scroll to Top