Ahu Büyükkuşoğlu Serter

İnovasyon, yenilik, ulaşım ve mobilite çözümleri, iş stratejisi, sanat ve kadın öncülüğünde; girişimcilik konularında aktif bir lider, yatırımcı, seri girişimcidir.

2012'den bu yana Fark Holding Yönetim Kurulu Başkanı, inovasyon ve transformasyon alanında lider Fark Labs’in, mobilite alanında yatırım yapan kurumsal risk sermayesi FPlus Ventures’ın, daha fazla kadın yatırımcı yetiştirerek, kadın liderliğindeki şirketlere yatırım yapan Arya Kadın Yatırım Platformu’nun da   kurucusudur.

Aralarında Casa dell’Arte, Casa Hermanas gibi kendi kurup yönettiği marka ve girişimlerinin olmasının yanı sıra, aktif bir yatırımcıdır.

Öğrenmeyi ve okumayı, gezip keşfetmeyi ve fikir üretip, uygulamayı çok seven Ahu Büyükkuşoğlu Serter, evli ve üç kız çocuğu annesidir.

"Arya, birliktelik zekasının bir ürünü. Bu birliktelik zekasını ne kadar yayabilirsek, bizim için o kadar iyi. Arya Kadını diye tabir ettiğimiz kadınları bir araya getirerek etki alanımızı her geçen gün daha da büyütüyor ve kadın liderliğinde dünyayı dönüştürüyoruz."

Arya'da Ahu Serter

Arya Kadın Yatırım Platformu Kurucusu Ahu Büyükkuşoğlu Serter; Arya'nın birçok programında yer alıyor. Mentor Checkup programlarında "Değişim Yönetimi" konusunda mentorluk sağlarken aynı zamanda bir Arya Voice olarak birçok etkinlikte konuşmacı olarak yer alıyor. Serter'in; Arya'nın da portföyünde olan Hecha, Surgitate, Bardabas, Tukutukum, Uplifers, TutumluAnne, Naturansa, Nebyan Doğal gibi birçok girişimde yatırımı bulunuyor. Arya Challenge Club Chapter 2 Başkanı olan Serter ile iletişime geçmek için, yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişime geçmek için formu doldurun

 

Söylediklerimin arkasında durarak yaşamaya çalışıyorum. Gercek başarı bu sanırım hayatta...