Kadın girişimcilerimizin ürünlerini Arya platformuna tanıtmasına ve de satış yapmalarına imkan tanıyan festivallerimizi; kış ve yaz aylarında olmak üzere yılda 2 kez gerçekleştiryoruz.

2015 yılında Beyoğlu'ndaki küçük, sanatsal ofisimizde başlayan festivalimizi, bugün Feriye Sarayı, Fark Labs, Casa Hermanas gibi farklı alanlara taşıyarak; mekandan bağımsız her yıl birbirinden harika markalarla bir araya geliyoruz. 

Arya Girişimcilerinden Satın Al,

Kadın Girişimcileri Destekle.

İncele

Sinem Akın

Moda Calling Kurucusu

"Arya Alışveriş Festiali'nden çok memnun kaldım, çok faydalı oldu. İthal ürünler sattığım için Türk üreticilerle çalışmak istiyordum ve çok güzel network yaptım."

Deniz Ertem

D'inuit Kurucusu

"Enerjisini uğurum saydığım, her birinde yer almak istediğim; en dişi, en verimli, en eğlenceli, en ilham verici kadınları hayranlıkla izlediğim bir etkinlik."

Çiğdem Kaçar

K'ai&Vrosi Kurucusu

"Katılım olarak tahminimden daha çok kişi geldi, kaliteli ve hikaye dinlemeyi seven insanlardı. Tüm emekleriniz için teşekkür ediyorum."

Arya Alışveriş Festivali Partneri Olmak İster Misiniz?

Sponsor olmak, ücretsiz catering hizmeti vermek, mekan sağlamak ya da kendi festivalleriniz için bizimle aşağıdaki formdan iletişime geçebilirsiniz.

2019 Kış

En son festivalimizi Aralık ayında Fark Labs'te yaklaşık 250 kişilik katılımla gerçekleştirdik. Yeni yıla girerken, birbirinden harika kadın girişimcilerimizin ürünlerini, yeni yıl hediyelerine dönüştürmelerinde aracı olduk.

 

2019 Yaz

Arya'nın Bodrumlu girişimcileriyle, Temmuz ayında Casa Hermanas otelde renkli bir festival gerçekleştirdik.

2018 Kış

Feriye Sarayı'nın sponsorluğuyla, Aralık ayında bir araya geldik.

2018 Yaz

Bodrum'da Casa Hermanas otelin muhteşem renkleri arasında girişimcilerimizin ürünlerini Bodrumlular ve tatilcilerle buluşturduk.

2017 Kış

Kolektif House'un mekan sponsorluğunun yanı sıra pek çok büyük markanın da eğlence standları açtığı festivalde doya doya eğlenip alışveriş yaptık.

2016 Kış

Beyoğlu ofisimizde, muhteşem sanat eserleri arasında ilk alışveriş festivalimizi gerçekleştirdik.

Bizi Bekleyen Festivaller ve Katılım Koşullları

Bir sonraki festival tarihi belli olduğunda, tüm üyelerimiz e-mail aracılığıyla bilgilendirilecektir.

Arya Üyesi Ol, Alışveriş Festivallerimizde Ürünlerini Müşterilerle Buluştur!

Hemen Üye Ol