Videoyu oynat

Arya Alışveriş Festivaline Katıl, Yılbaşı Hediyen Kadın Girişimcilerden Olsun!

12 Aralık 2021

Arya Kadın Yatırım Platformu olarak düzenlediğimiz ve yılda iki kez gerçekleştirdiğimiz Alışveriş festivali bu sene 12 Aralık 2021 Pazar günü 10:30-18:00‘de İstanbul Kalamış’ta bulunan 39 Kalamış Marina Hotel & Restaurant‘ta gerçekleşecek.

Yeni yıla girerken ürünlerinizi yeni yıl hediyelerine dönüştürmek, markanızı ve ürününüzü tanıtmak, daha geniş kitlelere ulaştırmak, satışlarınızı artırmak ve tecrübesini, networkünü ve sermayesini kadın girişimciliğinin güçlenmesine yatıran kadın ve erkeklerle bir arada olmak için kadın girişimcilerimizi ve “Yılbaşında sevdiklerime ne alacağım” diye düşünen tüm ziyaretçilerimizi bekliyoruz!

Arya Girişimcilerinden Satın Al,
Kadın Girişimcileri Destekle.

“Yılbaşında sevdiklerime ne alacağım” diye düşünüyorsanız, sizleri 12 Aralık 2021 Pazar günü gerçekleştireceğimiz Arya Alışveriş Festivali’ne bekliyoruz! Unutmayın bazı stantlarımızda pos cihazı bulunurken, bazıları nakit ödeme kabul ediyor olacaklar. Aynı zamanda dilerseniz güne etkinliğin gerçekleşeceği İstanbul Kalamış’ta bulunan 39 Kalamış Marina Hotel & Restaurant‘ta keyifli bir brunch ile başlayabilirsiniz!

"*" gerekli alanları gösterir

Challenge Club üyesi misiniz?*
Brunch'a katılacak mısınız?*
Consent*

2019 kış.

En son festivalimizi Aralık ayında Fark Labs’te yaklaşık 250 kişilik katılımla gerçekleştirdik. Yeni yıla girerken, birbirinden harika kadın girişimcilerimizin ürünlerini, yeni yıl hediyelerine dönüştürmelerinde aracı olduk.

2019 yaz.

Arya’nın Bodrumlu girişimcileriyle, Temmuz ayında Casa Hermanas otelde renkli bir festival gerçekleştirdik.

2018 kış.

Feriye Sarayı’nın sponsorluğuyla, Aralık ayında bir araya geldik.

2018 yaz.

Bodrum’da Casa Hermanas otelin muhteşem renkleri arasında girişimcilerimizin ürünlerini Bodrumlular ve tatilcilerle buluşturduk.

2017 kış.

Kolektif House’un mekan sponsorluğunun yanı sıra pek çok büyük markanın da eğlence standları açtığı festivalde doya doya eğlenip alışveriş yaptık.

2016 kış.

Beyoğlu ofisimizde, muhteşem sanat eserleri arasında ilk alışveriş festivalimizi gerçekleştirdik.