Videoyu oynat

arya üyesi ol, alışveriş festivallerimizde ürünlerini müşterilerle buluştur!

Kadın girişimcilerimizin ürünlerini Arya platformuna tanıtmasına ve de satış yapmalarına imkan tanıyan festivallerimizi; kış ve yaz aylarında olmak üzere yılda 2 kez gerçekleştiryoruz. 2015 yılında Beyoğlu’ndaki küçük, sanatsal ofisimizde başlayan festivalimizi, bugün Feriye Sarayı, Fark Labs, Casa Hermanas gibi farklı alanlara taşıyarak; mekandan bağımsız her yıl birbirinden harika markalarla bir araya geliyoruz. 

Arya Girişimcilerinden Satın Al,
Kadın Girişimcileri Destekle.

Arya olarak, cinsiyet eşitliği ve kadının iş hayatındaki yerinin güçlenmesi, seslerinin daha iyi dinlenmesi üzerine senelerdir birçok çalışma yürütüyoruz. UNPD sürdürülebilir kalkınma hedeflerinden, “toplumsal cinsiyet eşitsizliği”, “insana yakışır iş ve ekonomik büyüme” ve “eşitsizliklerin kaldırılması” hedeflerini benimseyerek, kadın liderliğiyle dünyayı dönüştürme vizyonuyla hareket ediyoruz. Bu hedefler doğrultusunda da kadın girişimcileri, doğru networking ve sermaye kaynaklarına ulaşması için destekliyoruz. Siz de alacağınız ürün ve hizmetleri kadın kurucusu olan girişimcilerimizden alarak Arya etkisini çoğaltabilir, dünyanın dönüşümüne katkıda bulunabilirsiniz.

2019 kış.

En son festivalimizi Aralık ayında Fark Labs’te yaklaşık 250 kişilik katılımla gerçekleştirdik. Yeni yıla girerken, birbirinden harika kadın girişimcilerimizin ürünlerini, yeni yıl hediyelerine dönüştürmelerinde aracı olduk.

2019 yaz.

Arya’nın Bodrumlu girişimcileriyle, Temmuz ayında Casa Hermanas otelde renkli bir festival gerçekleştirdik.

2018 kış.

Feriye Sarayı’nın sponsorluğuyla, Aralık ayında bir araya geldik.

2018 yaz.

Bodrum’da Casa Hermanas otelin muhteşem renkleri arasında girişimcilerimizin ürünlerini Bodrumlular ve tatilcilerle buluşturduk.

2017 kış.

Kolektif House’un mekan sponsorluğunun yanı sıra pek çok büyük markanın da eğlence standları açtığı festivalde doya doya eğlenip alışveriş yaptık.

2016 kış.

Beyoğlu ofisimizde, muhteşem sanat eserleri arasında ilk alışveriş festivalimizi gerçekleştirdik.

bilmeniz gerekenler.

Şirket kuruluşu tamamlanmış, satışa uygun ürünü olan ve pos cihazına sahip girişimcilerimiz başvurabilir.

Arya üyesi girişimcilerimiz, herhangi bir stant ücreti ödemeden festivale katılabilir.

Üye olmayan girişimciler ise Arya üyesi olduktan sonra festivale katılabilir.

Stant açması uygun olan girişimcilerimizi; mekan kapasitesini, ürün kategori dağılımını ve ürünlerin konsepte uygunluğunu göz önünde bulundurarak başvurular arasından belirleriz.Örneğin, yeni yıl temalı bir festival için 3 çanta standı açmayı belirlediysek, yazlık çanta ürününe kış festivalinde yer veremeyebiliriz. Böyle bir durumda yazın Bodrum'da gerçekleşen festivalimizde bu girişimimize kontenjan ayırarak öncelik veririz.

Başvuruları her dönem festivalden 1 ay önce açarak, mailing ve sosyal medya aracılığı ile duyururuz.