ANADOLU SİGORTA İLE GÜCÜMÜZÜ ÇEŞİTLENDİRİYORUZ

 

Arya, kurumsal iş ortaklarının gücü ve desteğini alarak kadın liderliğiyle dünyayı dönüştürmeye devam ediyor.

Arya Kadın Yatırım Platformu 2013 yılında; kadının kendini ve diğer tüm kadınları en değerli fırsat olarak görüp, kadın liderliğinde dünyayı dönüştürme hedefiyle yolculuğuna başladı.

Arya; kadının sosyal ve ekonomik anlamda güçlenmesini sağlayarak, toplumsal cinsiyet eşitliğini destekliyor, kadınların doğru bilgi, doğru network ve doğru sermaye kaynaklarını keşfetmesine ve erişmesine aracılık ediyor.

Sosyal bir girişim olarak Arya’nın, kurumsal iş ortaklarından Türkiye İş Bankası, 2018 yılından bu yana kadın girişimciliğinin en büyük destekçilerinden biri olmaya devam ediyor. 2021 yılında ise Arya ile İş Bankası’nın bir iştiraki olan Anadolu Sigorta kurumsal iş ortaklığı başlatıyor.

Çalışmalarını, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları kapsamında “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği”, “İnsana Yakışır İş ve Ekonomik Büyüme” ve “Eşitsizliklerin Azaltılması” hedefleri doğrultusunda yürüten Arya, Anadolu Sigorta ile daha da güçleniyor.

Anadolu Sigorta’nın sunduğu “Sigortacılıkta Bildiklerimiz Aslında Bilmediklerimiz mi?” eğitim paketi 2021 yılında kadın girişimciler ile Arya networkündeki Aryalı kadınlarla buluşuyor. Arya olarak 2020 yılını mottomuz olan “Dönüşüm” ile tamamlayıp, 2021’i “Reset” yılı ilan ettik ve Anadolu Sigorta’nın desteği ile kendimizi resetleyip, yenilenerek yeni yıla başlıyoruz.

Scroll to Top