Arya Yatırıma Hazırlık Programı ile girişimini hayata geçirmiş ve işini büyütmek için yatırım desteğine ihtiyacı olan kadın girişimcileri, yatırıma hazırlıyor ve Arya yatırımcılarına kendilerini ve girişimlerini tanıtmalarını sağlıyoruz. 

Girişimcileri, yatırımcı karşısına çıkana kadar 3 aşamada hazırlıyoruz. Online eğitimlerle başlayan programımız, bootcamp'le devam edip, demoday ile son buluyor. 

Arya Yatırım Felsefesimiz

  • Arya olarak girişim kadar girişimciye de önem veriyor, yetenek ve takımı en önemli unsurlardan biri olarak değerlendiriyoruz. 
  • Ağırlıklı olarak, ürün-pazar uyumunu yakalamış, belli müşteri sayısına ulaşmış teknoloji tabanlı işlere odaklanıyoruz.
  • Değerlendirmeleri; ölçeklenebilirlik, rekabet avantajı, inovasyon seviyesi gibi kriterleri gözeterek yapıyoruz.
  • Değerlendirme sürecinde girişimin "UNDP Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri"ne yönelik çalışıyor olması ise tercih sebebimiz.
  • Unutmayın; kapsamlı eğitimler, deneyimli yatırımcılar ve geniş mentor ağından faydalanmak da maddi yatırım kadar değerli.

 

Girişimler online eğitimlerin yanı sıra deneyimli profesyonellerden
mentorluk alırlar.

Demoday öncesi yapılacak bootcamp'te eksiklerini tamamlar ve yatırımcı karşısına çıkmaya hazır olurlar.

Girişimciler, ekosistemin en önemli yatırımcılarının katılacağı Arya Retreat’te  hem ödüller hem yatırım için sunum yapma şansı kazanırlar. 

Girişimcilerimizin Yolculuğu Boyunca Yanındayız.

Arya Hızlandırma Programı ile yatırım alanlar.

2019 mezunu ve 1.si Nebyan Doğal, program sonrası yatırım alarak Arya girişimleri arasına katıldı. Arya ile dönüşmeye ve büyümeye devam ediyor.

2018 mezunu Naturansa, sürdürülebilir gıda teknolojileri üreterek Silikon Vadisi'nde Draper Venture ve Arya'dan ortak yatırım alarak sektör öncüsü olmaya devam ediyor.

 

Arya Hızlandırma Programı'nın 2. sene mezunu Tutumlu Anne, Arya Retreat sonrası GBA ve Arya'dan yatırım almış, online ikinci el ürün pazar yeridir. Tutumlu Anne ikinci tur yatırımını da Arya'dan alarak girişimini geliştirmeye devam ediyor.

2016 yılında Arya'nın Hızlandırma Programından mezun olan, sağlıklı yaşam temalı online içerik platformu Uplifers, Arya Retreat'te sunum yaparak GBA ve Arya'dan ortak yatırım almıştır. Uplifers da ikinci tur yatırımını yine Arya'dan alarak işini büyütmeye devam ediyor.

2019 Arya Hızlandırma Programı girişimcisi Deniz Kahraman'ın şirketi Hippist için yaptığı yatırım sunumu.

2019 Arya Hızlandırma Programı girişimcisi Sylwia Resulka Güney'in şirketi Budizzz için yaptığı yatırım sunumu.

2019 Arya Hızlandırma Programı girişimcisi Işınsu Kaya'nın şirketi Mumo Wrap için yaptığı yatırım sunumu.

2019 Mezunlarımız

2018 Mezunlarımız

Pınar Pia Bozyel-Parrotize

2017 Mezunlarımız

2016 Mezunlarımız

Başak Merter-Brandalis

 

Fotoğrafının üzerinde "Arya Yatırımı" yazan girişimcilerimiz Arya'dan yatırım almıştır.

Kurumsal İş Ortaklarımız

Çözüm Ortaklarımız

Destekçilerimiz

Hemen Arya Girişimcisi Ol

Arya Hızlandırma Programı'nın yeni dönemi açıldığında sizi haberdar edebilmemiz ve girişiminizi yakından takip edebilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.