arya buluşmaları

Sektöründe uzman, yazar ve profesyonellerin tüm deneyimlerini, işinizi ve sizi geliştirecek yeni inovasyonları, teknoloji ve trendleri de konu alarak gerçekleştirdiğimiz sohbetler serilerimizdir.
Kişisel ve profesyonel gelişim yolculuğuna sohbet ile başla.

sohbet bahane, arya'lı olmak şahane

Arya network’üne özel hazırladığımız konuşma serileriyle, tüm yıl boyunca; Arya Challenge Club üyelerimize özel Arya Talks, üyelerimize ve Arya Challenge Club Üyelerimize özel Sakalımız yok, Sözümüz Para Eder: Sözü Para Eden Kadınlar konuşma serisi ve tüm networkümüze açık olarak Kariyer Dönüşüm Akademisi iş birliğiyle düzenlediğimiz Out Of The Box Talks etkinliklerimizle sohbete doymuyoruz.

Bu etkinliklere katılarak; konuşmacılarımızın gerçekleştirdiği sohbetle dünyanı aydınlatırsın.

Arya Talks

Sadece Challenge Club üyelerine özel olarak ayda bir kez gerçekleşen, yatırımcılık, girişimcilik ve profesyonel gelişim ekseninde farklı konuların ele alındığı Arya Talks, alanlarında uzman liderleri ve yazarları ağırlıyor, her programa bir üyemiz moderatörlük ediyor.

Sözü Para Eden Kadınlar

Sakalımız Yok Sözümüz Para Eder: Sözü Para Eden Kadınlar! Sözünü eyleme dönüştürüp, toplumsal değişime aracılık eden kadınları,
Arya Kadın Yatırım Platformu Kurucu Ortağı Münteha Adalı moderatörlüğünde konuk ediyor; her ay Challenge Club Üyeleri ve Arya üyeleriyle buluşuyoruz.

Birliktelik zekasına inanıyor, partnerlik yaptığımız Fark Talks etkinliğinin kapılarını Arya üyelerine ücretsiz açıyoruz.

Out of the Box Talks

Kariyer Dönüşüm Akademisi’nin krizlere dayanıklı, güçlü bir iş yaşamı ve ilham veren kariyer dönüşüm öyküleriyle  tüm girişimci ve profesyonellerin motivasyonunu yükseltmek için başlattığı Out of the Box Talks  canlı yayınları Arya Kadın Yatırım Platformu işbirliğiyle devam ediyor. Katılımcıların aktif soru ve katkılarıyla gerçekleşen, farklı konukların ağırlandığı Out of the Box Talks’ta, programları hazırlayan ve sunan Arzu Tekir, ‘Birbirimizden Öğreneceğimiz Çok Şey Var’  sloganıyla, ile izleyicilere sesleniyor:

Farklı düşün, bakış açını geliştir, deneyimini paylaş!
Scroll to Top