Videoyu oynat

arya challenge club

Farklı sektörlerden, başarılı girişimciler ve üst düzey profesyonel liderlerin; aile, özel ve iş hayatları konusunda birbirlerinden destek aldığı, gizlilik ilkesinin esas olduğu, kapalı bir kulüptür.

arya challenge Club’larda İlham al, parlatırken parla!

Arya Challenge Club’larda ilham almayı, parlatırken parlamayı; daha çok kadının yatırımcılığı öğrenmesine aracılık edip, kadın girişimcileri desteklemeyi, networkümüzün gücüyle birbirimizi desteklemeyi, üyelerimizin çalışmalarının görünür olmasına katkıda bulunmayı, kadın girişimci ve yatırımcıların sürekli gelişmesini sağlamayı amaçlıyoruz.

Chapter & başkanlarımız

İstanbul Chapter 1

Münteha Adalı
Arya Kurucusu Ortağı
Güvensan CEO

İstanbul Chapter 7

Ahu Serter
Arya Kurucusu & Fark Holding Yönetim Kurulu Başkanı

İzmir Chapter

Meltem Kolday
Arya İzmir Partneri & Dokuz Eylül Üni. İşletme Fakültesi Öğretim Görevlisi

Kocaeli Chapter

Özge Bulut Maraşlı
Arya Yönetim Kurulu Üyesi & Doğan Holding Yönetim Kurulu Danışmanı

asli_sarman.jpg

İstanbul Chapter 4

Aslı Şarman
Wicasa Group Kurucusu

İstanbul Chapter 2

Kına Demirel
Migros Marka ve İletişim Müşteri Deneyimi Direktörü

Amsterdam Chapter

Pınar Çağlar
Accenture Teknoloji Satış Grup Direktörü

International 1

Esra Talu
Arya Yatırım Komitesi Başkanı & GoGlobal Kurucu Ortağı

Londra Chapter 1

Leyla Spencer
Spencer & Associates Yönetim Kurulu Başkanı

berna_acar12.png

İstanbul Chapter 5

Berna Acar
Umur Kırtasiye A.Ş. & Ofmark.com Genel Müdürü

arzu_tekir.jpg

International 2

Arzu Tekir
Arya Kurumsal İletişim Direktörü, Urbanite Venture & Kariyer Dönüşüm Akademisi Kurucusu

mehtapyildiz.jpeg

İstanbul Chapter 3

Mehtap Yıldız
Arzum Pazar ve Ürün Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yrd

Bursa Chapter

Berna Kırcı Aşıroğlu
Deri Derim Kurucusu

nilufergunhan.jpeg

İstanbul Chapter 6

Nilüfer Günhan                  Bağımsız YK Üyesi, Yönetim Danışmanı

Selcen Faydasıçok
Arya Challenge Club 2, İstanbul​

”Hepsi birbirinden farklı, renkli, güçlü kadınlarla beraber olmak; benim gibi, kadınların gücüne ve dayanışmasına ihtiyaç olduğuna inanan biri için harika bir duygu. Farklılıklardan beslenirken bir yandan da renklilikten çok şey öğreniyorum. Birlikte olmak, birlikte öğrenmek ve iyileşmek çok ama çok güzel.”

Hacer Kök
Arya Challenge Club 2, İstanbul​

”Hayattaki en kıymetli şeylerden birinin şaşırabilmek olduğuna inanırım hep. Zihin şaşırdı mı başlar merak, öğrenme isteği ve dönüşüme yolculuk… Tekdüzeliğe, vasata, alışılagelmişe, böyle gelmiş böyle gider deyişlerine inat… Ve ben her buluşmamızdan, her sohbetimizden sonra; “aa bak bu da varmış, bu açıdan bakmak da değişikmiş, bu niye benim aklıma gelmedi” rüzgarlarıyla ayrılıyorum kafamda. Ve öyle bir enerjiyle doluyorum ki, bıraksan dünyayı oynatırım yerinden. İyi ki yollarımız kesişmiş. Çok kıymetlisiniz her biriniz benim için.” 

Meltem Saral
Arya Challenge Club 1, İstanbul​

”Arya, kız kardeşlik ruhunu en yoğun yaşadığım platform. Farklı sektörlerden gelen başarılı kadınlarla, sürekli beyin fırtınası ve paylaşım içinde olduğum bir oluşum. Herkesin düşüncelerinin ve fikirlerinin kıymetli olduğu ön kabulü.”

Aslı Caner
Arya Challenge Club 1, İstanbul​

”Ben, global bakış açısını yeni girişimime katabilmek için çıktığım yolculukta tanıştım Arya ile. Girişimci, kadın, kız kardeş, yatırımcı kimliklerimin her biri için yanımda yer alan, yolumu açan, destek veren kadınlarla, iş insanlarıyla buluşmuş oldum. Öğrenmek kadar destek vermenin de keyfine vardım. Cüret etmenin de değişime adapte olmanın da arkasında, desteğini aldığın doğru insanlar olmalı. İşte Arya’nın bana dokunan sihirli formülü bu.”

Alev Urçar
Arya Challenge Club 2, İstanbul​

”Arya Challenge Club sayesinde çok değerli ve birikimleri olan kadınları en yalın halleriyle tanıma, onlarla kendi yolculuğumu paylaşma ve en değerlisi birbirimizden öğrenme fırsatına sahip olduğumu düşünüyorum. Benim gibi, insanlarla bir arada  olmadan yaşayamayan birisi için bu paha biçilmez.”

Aslı Şarman
Arya Challenge Club 1, İstanbul​

”Hem eş, hem anne hem de iş kadını olarak farklı rolleri üstlendiğim hayatımda, yaşadığım sıkıntılarda hep yalnız olduğumu hissettiğim bir anda Arya çıktı karşıma. Benim gibi birçok kadının olduğunu görmek, ortak sorunlara farklı bakış açılarıyla bakabilmek, paylaşmak, konuşmak ve birlikte başarabilmek müthiş bir deneyim oldu. Herkesin kendi olduğu, müthiş bir platform.”

Özge Sümer
Arya Challenge Club 2, İstanbul​

“Her ne kadar hepimiz kendi kendine yeten, kendi işlerimizde başarılı kadınlar olsak da, hani insan kendi kendini gıdıklayamaz ya… Heyecanlarıma, hayallerime, hayata anlam katma sürecime ilham olduğunuz için teşekkürler! Bir de böyle ezber bozan, akıllı, korkusuz, dürüst, renkli, birbiriyle değil kendileriyle yarışan, iyi niyetli ve başarılı kadınlar kolay kolay bir araya gelmiyor… Arya’nın kumaşında açıklayamadığım ama her toplantı sonrası içime işleyen ayrı bir güzellik, ayrı bir renklilik var.”

Gökçe Kulak
Arya Challenge Club 2, İstanbul​

”Arya Challenge Club ailesine katıldığımdan bu yana, benim için yepyeni bir dönem başladı. Arya kadınları olarak, hepimizin iş hayatında büyük çaba ve özverilerle geldiğimiz konumlarda yalnız olmadığımızı gördüm. Anlaşıldığımı ve destek bulduğumu gönülden hissettiğim bu platformda; profesyonel hayatta farklı sektörlerde çalışan, girişimci, başarılı, dinamik kadınların iş ve özel hayatlarındaki deneyimlerini gözlemleyerek, kendi hayatıma uygulama ve olaylara farklı açılardan bakabilme yetisi kazandım. Paylaşımın ne kadar değerli olduğunu bir kez daha hissettirdi bana Arya. Dinlediğimiz, anladığımız, desteklediğimiz, kalpten paylaşımlarda bulunduğumuz bir grubun üyesi olmak, vizyon sahibi, enerjisi yüksek, tek kelimeyle harika kadınları tanımak gerçekten bir ayrıcalık.”

Arya Talks Panel Özetleri

bilmeniz gerekenler

Girişimcilerin 1 Milyon TL ve üstü ciroya sahip olması, kurumsalda çalışanların 10 yılı aşkın süredir üst düzey yöneticilik yapması ilk koşullarımızdandır.

  • Üyelerin farklı sektörlerden olmasına dikkat edilir.
  • Yeni katılacak üyeler kulüp başkanı tarafından, Yönetim Kurulu'na onaya sunulur.
  • Tercihen bir Arya üyesi referansı istenir.
  • Üye tarafından, üyelik ve gizlilik sözleşmesi imzalanması gerekir.

Üyelerimizden beklediklerimiz:

  • Arya değerlerini benimseyip, bu özel topluluğa karşı açık, pozitif ve paylaşımcı bir tutumla yaklaşması.
  • Kulübün etkinliği ve sürekliliği için üyelerin tüm toplantılara katılmaya özen göstermesi.
  • Gizlilik ilkelerimize ve kendi kulübünde verilen kararlara uyum sağlaması.

Potansiyel Chapter'ların açılması, istek ve talepler doğrultusunda değerlendirilir ve belirlenir.

Kulüp Başkanı olmak, kendi Chapter'ını oluşturmak isteyen adaylar için başvuruya açık bir alandır.

"Kulüpte konuşulanlar, kulüpte kalır."

Toplantılarda; kişisel, ailevi ve profesyonel konular yer aldığından; konuşulanların gizliliği ve kulüp dışında başkalarıyla paylaşılmaması, kulüp üyelerinin birbiriyle güven ilişkisini koruması açısından çok önemlidir.

Yıllık üyelik aidatımız 10.000 TL'dir.

  • Üyeler dilediği zaman kulüp üyeliğinden ayrılabilir.
  • Ayrılmadan önce, iyileştirilmelerin yapılabilmesi için ayrılma sebebinin kulüp başkanı ile paylaşılması ve yapıcı geri bildirim verilmesi rica edilir.
  • Kulüpten ayrılma durumunda, yıllık ücret iadesi yapılmamaktadır.

Scroll to Top