ARYA GENÇ CLUB’DA KASIM’DA NELER OLDU?

 

Arya Genç Club olarak yayına aldığımız yeni serimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz, Aralık ayı itibarıyla her ayın ilk pazartesi günü “Arya Genç Club’da geçtiğimiz ay neler oldu?” bültenleri ile sizlerle olacağız.

Haydi gelin, Kasım ayında Arya Genç Club’da neler oldu birlikte göz atalım.

Ahu Büyükkuşoğlu Serter ile Intelligence Happy Hour

 

Arya gençlerinin, Arya liderlerinden ilham alması onların başarıya giden yoldaki deneyimlerinden faydalanması için düzenlediğimiz “Intelligence Happy Hour” etkinliğimizde Kasım ayı konuğumuz Arya Kurucusu Ahu Büyükkuşoğlu Serter oldu. Kasım ayının ilk etkinliğinde Serter ile çok keyifli bir saat geçirdik. En çok üzerinde durduğumuz konu; “Kendimizi her alanda bilgi sahibi olacak şekilde mi yoksa tek alan seçip uzmanlaşacak şekilde mi geliştirmeliyiz?” sorusu oldu. Biz gençlerin en çok sorguladığı konulardan biri olan kişisel gelişim stratejisi hakkında Serter’in tavsiyelerinin Arya gençlerine yol gösterici olacağına inanıyoruz.

Tuğçe Sabaz ile Gelişim Atölyesi

Arya gençlerini üniversite veya herhangi bir kurumda verilemeyecek 21. yüzyıl yetkinlikleriyle donatmak, geleceğe bugünden yatırım yapmak için her ay Gelişim Atölyeleri düzenliyoruz. Gelişim Atölyelerimizin Kasım ayı konuğu Girişimci, Yaşam & Nefes Koçu, Yazar Tuğçe Sabaz oldu.

 

“Hayallerinin Kariyerini Nasıl Yaratırsın?” eğitiminde,

1-Güvenli bir kariyer mi, yoksa hayallerinin kariyeri mi?

2-Hata yapma korkusunu nasıl kariyer yükselişi avantajına çevirirsin?

3-İşe alınmak, iş birliği Sempozyumu yapılmak nasıl olursun?

4-Belirsiz ve stresli artan motivasyonla nasıl çalışırsın?

5-Başarısızlığın kariyerinde yükselişine çelme takmasının nasıl önüne geçersin?

konuları ile henüz kariyer yolculuklarının başında olan Arya gençleri için öğretici ve yol gösterici bir atölye gerçekleştirdik.

Arya Genç Club Üretiyor

‘Girişimcilik nedir, nasıl yapılır?’ sorularına cevap arayan, araştırma, öğrenme, üretme arzusu içinde olan gençlik topluluğu Arya Genç Club üretmek için kollarını sıvıyor. Z kuşağının sadece tüketmediğini, geri verme kültürü ile yaptığı üretimi görmek istiyorsanız bizi takip etmeye devam edin.

Arya Genç Club Blog, Podcast, Youtube ve Sosyal Medya takımlarımızı Kasım ayı içerisinde oluşturduk. Aralık ayı, takımların ilk içeriklerini ürettikleri ay olacak. Gelecek aylarda bu başlık altında takımlarımızın o ay ürettikleri içerikleri de sizlerle paylaşacağız. Biz de ilk meyveleri görmek için sizler kadar heyecanlıyız.

Kasım ayı Arya gençlerinin çokça öğrendiği, bolca düşündüğü ve üretmek için aksiyon aldığı bir ay oldu. Yeni yılın yaklaşması ile birlikte Aralık ayının hayal, hedef ve umut dolu geçeceğinden şüphemiz yok. Sen yeni yıl için hedeflerini belirledin mi?

Gelecek ay görüşmek üzere!

Nursena Akten

Arya Genç Blog Ekip Koordinatörü

Scroll to Top