ARYA GENÇ CLUB’TA OCAK’TA NELER OLDU?

Ocak ayı, yeni yılın ilk ayı olsa da güz akademik döneminin sonu, Arya Genç Club üyeleri için ödevlerle ve final sınavlarıyla yoğun geçti. Geçtiğimiz aylar kadar sık etkinlikler düzenleyemedik, online da olsa bir araya gelemedik ancak yeni içerikler üretmekten de geri kalmadık.

Haydi gelin, Ocak ayında Arya Genç Club’ta neler oldu birlikte göz atalım.

Bahar Tömek ile Arya Ekosistem Catch Up

 

Ay boyunca bir araya gelemediğimiz için Ocak’ın son Cuma’sını Catch Up etkinliği ile değerlendirdik. Arya Kadın Yatırım Platformu Network Koordinatörü Bahar Tömek’in de bize eşlik ederek deneyimlerini paylaştığı etkinlikte Arya Genç Club’ın 2021 planlarını, gençlerin kendilerini geliştirmek istedikleri alanları, katılmak istedikleri eğitimleri konuştuk. Ortak konuları 2021 Arya Genç Club eğitim planına dahil ettik.

Arya Genç Club Üretiyor

Okul takvimleri ne kadar yoğun olsa da bu ayda Arya Genç Blog, Podcast, Youtube ve Sosyal Medya takımlarımız üretkenliğinden ödün vermedi, birbirinden değerli içerikler üretti. Biz topluluğumuz içerisinde üretirken ve üretilen içerikleri tüketirken bolca öğrendik ve ilham aldık. Sizlere de ilham olmasını dileriz.

Arya Genç Blog

Web sitemizin blog sayfasından ve Medium hesabımızdan her hafta cuma günü girişimcilik, kişisel gelişim, teknoloji, inovasyon konulu içerikler paylaşmaya devam ediyoruz. Bu ay içeriklerimiz kariyer yolu olarak girişimciliği seçmek isteyenlere ilham olacak nitelikte.

Ocak ayı içeriklerimiz:

Online Dönemi Verimli Geçirmek İçin 10 Tavsiye

Arya Genç Club’ta Aralık’ta Neler Oldu?

Nedir Bu Başarılı Kişilerin Arkasındaki Rutinler?

Girişimci Olmak İsteyen Gençlere Program Önerileri

Kadın Girişimcilerden İlham Veren Sözler

Girişimci Olmak İsteyenlere Öneriler: Kitaplar, Podcastler, Filmler

Arya Genç Podcast ve Youtube

Apple Podcast, Spotify ve Google Podcast platformlarındaki ikinci içeriğimizi paylaştık. Bu bölümde Arya gençlerinden İlayda Tiryaki, Öykü Akın ve İhsan Batu Acar’ı daha yakından tanıdık, pandemi dönemini nasıl değerlendirdiklerini ve gelecek dönem hakkındaki planlarını dinledik.

Yeni bölümümüz: Arya Gençlerini Tanıyalım 2 | Pandemide Değişen Alışkanlıklarımız

Arya Genç Sosyal Medya

Her hafta Arya Women sosyal medya hesaplarında paylaşımlar yapmaya devam ediyoruz. Arya Genç Club’ı daha yakından tanımak isterseniz Ocak ayı içeriklerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ocak ayı Arya gençlerinin bolca ders çalıştığı, çokça ürettiği bir ay oldu. Şubat ayının sömestre tatilinin gelmesi ile birlikte bol bol bir araya gelerek Ocak ayındaki özlemimizi gidereceğimiz ve gelişimimiz için zaman ayırdığımız bir ay olmasını diliyoruz. Sen Şubat ayı için gelişim planını yaptın mı?

Gelecek ay görüşmek üzere!

Nursena Akten

Aray Genç Kulüp Blog Ekip Koordinatörü

Scroll to Top