Arya Yatırıma hazırlık programı başvuruları başladı!

Girişiminizi büyütecek yoğun eğitim programı, mentorluk ve ilk üçe giren girişimciler için 25bin, 15bin ve 10bin TL destek imkânını kaçırmayın!

Fark Holding ve Türkiye İş Bankası sponsorluğunda gerçekleşecek Arya Yatırıma Hazırlık Programı başvuruları 03 Mayıs - 16 Mayıs tarihleri arasında alınacaktır.

Arya Kadın Yatırım Platformu’nun Fark Holding’in desteğiyle 2016 yılından itibaren düzenlediği ve 2018 yılında Türkiye İş Bankası’nın desteğiyle de etki alanını genişlettiği Arya Yatırıma Hazırlık Programı; girişimini hayata geçirmiş ve işini büyütmek için yatırım desteğine ihtiyaç duyan, teknoloji odaklı  kadın girişimcileri yatırıma hazırlamayı ve Arya yatırımcılarına hem kendilerini hem de girişimlerini tanıtmalarını amaçlayan bir programdır.

Yüksek büyüme potansiyeli olan kadın girişimcilerin yatırım alma konusunda daha rekabetçi olabilmeleri ve yatırımcının karşısına güvenle çıkabilmeleri için tasarlanan Arya Yatırıma Hazırlık Hızlandırma Programı’nda bu yıl da hem Türkiye hem dünyanın çeşitli yerlerinden ilham veren güçlü kadınlar bir arada olacak.

Türkiye İş Bankası’nın girişimcilere özel fırsatlarından yararlanabilecek girişimlere; programın ilk etabında katılımcılara dört haftalık bir online eğitim verilecek. Girişimciler, yatırım almaya yönelik eğitimlerin yanı sıra her bir şirkete özel seçilen mentorlarla çalışarak aldıkları geri bildirimlerle kendilerini geliştirme fırsatı elde edecek.

Online eğitimini tamamlayan girişimciler, yatırımcılara sunum yapma şansını elde ederken; yarı finale seçilen ilk 5 girişim finalde birincilik için yarışmaya devam edecek. Retreat etkinliğinin sonunda ise Türkiye İş Bankası’nın desteğiyle; birinciye 25.000 TL, ikinciye 15.000 TL, üçüncüye ise 10.000 TL değerinde ödül verilecek.

Arya Kadın Yatırım Platformu Hızlandırma Programına seçilen tüm girişimler Retreat’e katılma, yatırım sunumu yapma ve yatırımcılarla gün boyunca networking yapma imkanı kazanacak.

Kimler Başvurabilir?

Kurucusu ve kurucu ortağı kadın  olan  ya da kadınlara fayda sağlayan;

  • Teknoloji odaklı bir girişim sahipleri,
  • Şirketini kurmuş ve ürün/hizmetin pazarda kabul görmüş, itici güce ihtiyaç duyan girişimciler,

Yatırıma ihtiyacınız varsa, tavsiye almaya, geri bildirimlere açıksanız ve en önemlisi girişiminizi büyütmeye hazırsanız, Arya Kadın Yatırım Platformu Hızlandırma Programı’na  buradan başvurabilirsiniz. (başvuru linki eklenecektir.

Arya Kadın Yatırım Platformu Hakkında

Kadın liderliğiyle dünyayı dönüştürme vizyonuyla 2013 yılında kurulan Arya Kadın Yatırım Platformu, kadın girişimcilere bilfiil yatırım yaparken, daha çok kadının yatırımcılığı öğrenip deneyimlemesi ve üyelik programlarıyla da profesyonel yaşamlarında birbirlerini güçlendirmelerini sağlar. Bu amaçla eğitim programları, etkinlikler ve networking faaliyetleri düzenler.

İletişim:

Harun Karakoç – Arya WIP Hızlandırma Programı Koordinatörü

harunkarakoc@aryawomen.com

Arya Yatırıma Hazırlık Programı Başvuru Formu

DD eğik çizgi MM eğik çizgi YYYY

Eğitim Durumunuz*

Mentorluk veya eğitim alacak kadar İngilizce biliyor musunuz?*

Girişiminizin Hangi Alanda Yer Almaktadır?*

Girişiminiz Hangi Aşamadadır*

Şirketleşme Durumunuz Nedir?*

Kabul edilen dosya türleri: pdf, Azami dosya boyutu: 30 MB.

KVKK ve Aydınlatma Metnini Okudum, Kabul ediyorum.*
Arya'dan (etkinlik kapsamı haricinde) aşağıdaki kanallardan e-bülten almak istiyorum.
Etkinlik sponsoru İş Bankası'ndan girişimime özel ürün ve hizmetlere dair tanıtım amaçlı ticari elektronik ileti almak istiyorum.