Arya Kadın Yatırım Platformu’nun Türkiye İş Bankası desteği ile gerçekleştirdiği “Arya İş Atölyeleri”nin 1.dönem eğitimi gerçekleşti!

Arya Kadın Yatırım Platformu, 2013 yılından itibaren kadın ortaklı girişimlere yaptığı yatırımların yanı sıra bu girişimcilere sağladığı eğitim ve mentorluk ile de gelişimlerini destekliyor. Bu bağlamda Arya ve ana sponsoru Türkiye İş Bankası’nın iş birliği ile 23 Aralık’ta İş Kuleleri Girişimcilik Şubesi’nde gerçekleştirdiği İş Atölyeleri 1.döneminde; teknoloji odaklı kadın girişimciler buluştu.

Samimi, hayata dokunan ve girişimcinin halinden anlayarak onlara özel tüyolarla zenginleştirilmiş İş Atölyeleri toplamda 7 modülden oluşuyor. Her bir modül girişimcinin temel ihtiyaç noktalarını göz önüne alarak planlandı. Doğru ekip kurmadan iş modeline, marka konumlandırılmasından büyüme stratejilerine kadar bütün önemli konularda en gerçek örneklerle girişimcilere yol gösteriyor.

Türkiye İş Bankası Dijital Bankacılık Bölüm 2.Müdürü Derya Yavuz “Arya ile iş birliğimiz 4 yıldır devam ediyor. Bu dönemin ilk İş Atölyeleri’ni teknolojik girişimlere yönelik olarak düzenledik. Arya ile 2022’de gerçekleştireceğimiz diğer İş Atölyeleri’nde geleneksel girişimciler ve sanayi odaklı girişimciler ile buluşacağız.” diye ekledi.

2022 yılında geleneksel girişimcilere ve sanayi alanındaki girişimcilere özel düzenlenecek İş Atölyeleri için detaylı bilgiye Arya’nın web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Arya Kadın Yatırım Platformu Hakkında:

Kadın liderliğiyle dünyayı dönüştürme vizyonuyla 2013 yılında kurulan Arya Kadın Yatırım Platformu, bir sosyal girişimdir. Kadın girişimcilerin finansa erişiminde kolaylaştırıcılık rolü üstlenir ve kadın girişimcilere bilfiil yatırım yaparken, daha çok kadının yatırımcılığı öğrenip deneyimlemesi ve üyelik programlarıyla da profesyonel yaşamlarında birbirlerini güçlendirmelerini sağlar. Eğitim programları, etkinlikler ve networking faaliyetleri düzenler.

Kuruluşunda bu yana on beş kadın ortaklı girişime, 3,5 milyon $ yatırım ARYA Kadın Yatırım Platformu olarak, sadece yatırımın yeterli olmadığını gördüğümüz bu süreçte, sermaye kadar önemli olan diğer ihtiyaçları da çalışma programımıza aldık;

  • Yatırıma hazırlık hızlandırma programları,
  • Üyelerimize özel eğitimler,
  • Hem kurumumuza hem de üyelerimize katkı sağlayacak kurumsal iş birlikleri,
  • Mentorluk programları,
  • İlham verici etkinlikler, kulüp buluşmaları, ile yolumuza devam ediyoruz.

Hızlı uyum sağlama yetkinliğimizi kullanarak, değişen koşullara ve ihtiyaçlara göre aksiyon alarak etki alanımızı büyütmeye devam edeceğiz.

ARYA hakkında daha fazla bilgi için:

https://www.aryawomen.com

iletisim@aryawomen.com

Scroll to Top