Videoyu oynat

arya retreat.

Uluslararası yatırımcılar, profesyoneller ve özel olarak seçtiğimiz Arya girişimcilerimiz ile her şeyden uzak, paylaşım ve eğlence dolu 3 günlük bir etkinlik sunuyoruz. 

Arya ile Birliktelik Zekası Yolculuğunun Bir Parçası Ol.

Arya Retreat etkinliğimizde şimdiye kadar 500’den fazla uluslararası yatırımcı, profesyonel ve girişimciye ev sahipliği yaptık; 60’tan fazla konuşmacı ağırladık.

0
retreat.
+ 0
katılımcı.
+$ 0 M
yatırım.
konuşmacı.
0
girişimci sunumu.

Biz Arya felsefesini yaymak için yatırımı bir araç olarak görüyoruz. Burada önemli olan birbirimize destek olmayı öğrenmek, birlikte değer yaratmak, paylaşmayı deneyimlemek ve başarı hikayeleri ortaya çıkarmaktır.

Ahu Büyükkuşoğlu Serter​
2019 #CüretEt
Cüret Et teması ile birbirinden cüretkar Arya’lılar olarak, Ekim ayında Casa Hermanas Otel’de bir araya geldik. Kilit konuşmacı olarak, Birleşmiş Milletler’den aldığı konuşmacı daveti ile dikkat çeken, Big Chefs restoranlarının kurucusu Gamze Cizreli, kendi cüret etme hikayesini bizlerle paylaştı. #ARPC2019 girişimcilerimiz, her yıl olduğu gibi sahnede, yatırımcılara sunumlarını yaptı.
2018 #BirlikteYürüyelim
Amerika, İspanya, Meksika, Almanya, Nijerya ve Birleşmiş Arap Emirlikleri’nden 100’ü aşkın katılımcı ile üç gün boyunca bir aradaydık. Yatırımcılarımız ve girişimcilerimizin yanı sıra Sanem Oktar, İzlem Erdem, Dilek Dayınlarlı, Angela Alvarez, Başak İlhan ve Heather Henyon gibi ulusal ve uluslararası pek çok konuşmacıdan harika sunumlar dinleyip Meksikalı Küratör Mafalda Budib ile sanata doyduk.
2017 #BirliktelikZekası
Almanya, Portekiz, Nijerya, Gürcistan, Birleşmiş Arap Emirlikleri ve Azerbaycan’dan yatırımcılarımız ve girişimcilerimiz ile bir araya geldik. Lipton, Gliss, La Prairie, Sebamed gibi markalar da hediye çantalarımıza özel ürünleriyle etkinliğimize katkı sağladı.
2016 #KadınaYatırım

Bu ilk Retreat’te; Türkiye’den Yunanistan’a, Mısır’dan Nijerya’ya, Amerika’dan İngiltere ve Rusya’ya 11 ülkeden katılımcı ile Bodrum’da buluştuk. Casa dell’Arte Otel’de gerçekleşen 3 günlük etkinliğimizde; eğlence, network ve bilgiyi bir araya getirdik.