Sylwia Regulska Güney / Budizzz Kurucu

  Konuşma Konuları

  • Liderlik ve Motivasyon

   Sunum Dilleri

  • İngilizce
  • Türkçe

Biyografi

Sylwia Regulska Güney, ekonomi eğitimini tamamladıktan sonra, 4 sene BPH bankası genel merkezinde çalışmıştır. Bu yıllarda hem BPH Bank PKO SA hem de BPH ve GE Money Bank birleşim süreçlerinde şubelerin yönetimi görevini üstlenmiştir. 2009 yılında Tunus’a yerleşmiş ve ATU Duty Free’de Tunus’un farklı bölgelerindeki Duty Freelerde eğitimler veren perakende enstitüsünü ve yönetimini üstlenmiştir. Sylwia’nın liderliği ile Tunus’taki ATU Duty Free, dünya genelinde yardıma ihtiyacı olan çocukları desteklemesi ile bilinen SOS Children’s Village’ı destekleyen projelerin de parçası haline gelmiştir.

2015 yılında ise İstanbul’a yerleşerek Türkiye vatandaşı olmuştur. Aynı yıl Polonya’da sulama sistemleri üzerine kurduğu aile işletmesinin kurul görevini ise hâlâ devam ettirmektedir.

2017 yılında, bebekken uyku sorunları yaşayan oğlu Bartu sayesinde yeni bir teknoloji girişimine başlamıştır. Ürünü, Türkiye’de ilk kez beyaz gürültü kullanarak bebeklerin %80’inin 5 dakikada uyumasını sağlayan bir teknolojiye sahiptir ve patent bekleme sürecindedir. 2018 yılında Budizzz Bear ismi altında  lansmanını Türkiye’nin en büyük perakende ağında gerçekleştirmiştir. Bu projesi ile 2019 yılında, işini büyütmesine de büyük katkılar sağlayan ARYA Kadın Yatırım Platformu’nun finalistlerinden biri olmuştur.

Bugün Budizzz, 30.000’den fazla bebeğe ulaşarak uyku sorunlarını çözmüştür ve kazancının %2’sini ihtiyacı olan çocuklara yardım eden Koruncuk Vakfı’na bağışlamaya devam etmektedir.

Tutkulu ve yaratıcı girişimci örneği olan Sylwia, şu an yalnızca bebeklerin değil, yetişkinlerin de uyku sorunlarına çare olacak yeni bir teknoloji projesi üzerinde çalışmaktadır.

Videoyu oynat

Sylwia Regulska Güney'i konuşmacı olarak davet etmek ister misiniz?
Bizimle İletişime geçin.

"*" gerekli alanları gösterir

Hidden

Scroll to Top