Destekçilerimiz

Arya Talks ile

kişisel ve profesyonel gelişim yolculuğuna bir sohbetle başla.

 

Arya Talks, sektöründe uzman, yazar ve profesyonellerin tüm deneyimlerini, işinizi ve sizi geliştirecek yeni inovasyonları, teknoloji ve trendleri de konu alarak gerçekleştirdiğimiz sohbetler serimizdir.

Sohbet Bahane,

Arya'lı Olmak Şahane.

 

Üyelerimizin ücretsiz olarak katıldığı Arya Talks etkinliklerinde diğer Arya'lılar ile kaynaşır, konuşmacılarımızın gerçekleştirdiği sohbetle dünyanı aydınlatırsın.

Henüz Arya üyesi değilsen de merak etme, beğendiğin etkinliğe ücretli olarak katılabilir, Arya'lı olmayı bizimle keşfedebilirsin.

Güncel Etkinliklerimizden Haberler

Uzman Yazarlarla Trendler ve Girişimcilik 

Arya Talks - 5 Kasım 2019

 

Yeni teknolojiler, inovasyon ve girişimcilik konusunun uzmanları ve yazarları ile bir araya gelerek, bu alanlardaki trendleri ve gelişmeleri dinleyip yepyeni konularda bilgi sahibi olduk.

Deniz Kahraman 

"Kendimde ve işimde geliştirmem gereken dijital kanallara yönelik çok faydalı bir etkinlikti."  

Asiye Tabanlı 

"Trendlerin gerçek zamanlı olarak iletişime yansıtılmasının müşteri sadakati üzerindeki önemini bu konuşma ile anladım."

İdil Türkmenoğlu

İç iletişim ve insan kaynağını yönetme konusunda işin mutfağından gelen “Torpil Değil Networking” ve “Kurumsal İç İletişim” kitaplarının yazarı.

Bora Özkent

İnovasyon ve müşteri deneyimi konusunda pek çok kişi ve kuruma danışmanlık veren “Büyük İş Birlikleri İçin Yenilikçilik Manifesto”, “Adım Adım İnovasyon”, “Emsalsiz Müşteri Deneyimleri”, “Müşteri Deneyimi 2.0” kitaplarının yazarı.

Çağrı Selçuklu

Bir Fark Labs girişimi olan DUCKT'ın kurucularından, mobilite ve akıllı şehir temelli problemleri kullanıcı odaklı çözümlere dönüştürmek için farklı kulvarlarda görev alan design thinking uzmanı. 

Birliktelik zekasına inanıyor,

partnerlik yaptığımız Fark Talks etkinliğinin kapılarını Arya üyelerine ücretsiz açıyoruz.

Otonom Araç Teknolojileri

Fark Talks - 17 Aralık 2019

 

Açılış konuşmasını Farplas Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Ömer Burhanoğlu’nun yaptığı Fark Talks etkinliğinde, otonom araç teknolojilerine dair bilgileri öncülerinden dinleme ayrıcalığını yaşadık.

Konuk konuşmacılar Adastec Corp. CTO'su Kerem Par ve CEO'su Ali Ufuk Peker, davetlilerle otonom araç teknolojilerine dair soruları cevaplarken, geleceği yönlendirecek bu teknoloji hakkında bilgilerini paylaştılar. 

 

 

Joint Idea Partnerliğinde, Blockchain Ötesinde Bilinçli Bir İnternete Doğru 

Fark Talks - 5 Aralık 2019

 

Girişimci ve Threefoldtoken Ceo’su Kristof De Spiegeleer, fütürist yazar, içerik küratörü ve konuşmacı Rudy De Waele, iş ve kültürel inovasyon tasarımcısı, stratejist Canan Atalay'ın konuşmacı olduğu panelde, blockchain tabanlı güvenli internet hakkında çok keyifli bir konuşma ile bir araya geldik.

Liderlik, Açık İnovasyon, Kurum İçi Girişimcilik

Fark Talks - 1 Ekim 2019

 

Liderlik, açık inovasyon, kurum içi girişimcilik ve yetenek yönetimi konularında uluslararası şirketlere danışmanlık yapan Stefan Lindegaard ile buluştuk.

Yaklaşık 100 davetlinin katıldığı etkinlik, networking ve tanışma kokteylinden sonra Lindegaard’ın yeni jenerasyon liderliği hakkında önemli noktalara değindiği sunumuyla devam etti.

Arya Üyesi Ol,

Etkinliklerimize Ücretsiz Katıl

İş hayatına dair tazelenmek, uzman ve profesyonellerimizle tanışmak için sohbetlerimize bekliyoruz.

Hemen Arya Üyesi Ol