Arya-Voice-Logo

Kadınlara gerçek benliklerini ortaya koyma ve seslerini duyurma gücü veren yeni nesil bir konuşmacı ajansıdır.

Kadın seslerinin değer gördüğü, cesaretlendirildiği ve kutlandığı organizasyonlarda kolaylaştırıcı rolü üstleniyoruz.  Bunun yanı sıra, kadın profesyonel ve girişimcileri, katıldıkları toplantılarda, verdikleri röportajlarda ve konuşmacı oldukları etkinliklerde seslerini güvenle duyurabilmeleri, sahip oldukları bilgi ve tecrübeyi en etkili şekilde aktarabilmeleri için başarısı kanıtlanmış eğitim programları ile güçlendiriyoruz.

Arya Sesleri Sertifika Programı

aryaseslerisertifika
Topluluk önünde konuşmaya ilgi duyuyorsanız ve özgüveninizi artırmak istiyorsanız, Arya Voices gururla, her deneyim seviyesindeki kadını uygun sunum becerileriyle öğrenmeye ve başkalarına ilham vermeye teşvik etmek icin tasarlanmış özel bir Arya Sesleri Sertifika Program tasarladı.

Şimdi Senin Zamanın 21 Günde
Kariyerini Dönüştür

egitimgorsel
Krizlere dayanıklı bir kariyere sahip olun. Online eğitim programı Şimdi Senin Zamanın 21 Günde Kariyerini Dönüştür™️ ile dört haftada kariyerinizi nasıl dönüştüreceğinizi, hayal ettiğiniz işi yapıp, hakettiğiniz geliri nasıl kazanacağınızı siz de öğrenin. Değişimi başlatmaya ve hayallerinizi gerçekleştirmeye hazır mısınız?