bizi 'biz' yapan değerlerimiz.

Arya WIP kadın girişimcileri; yatırım, eğitim, etkinlik, mentorluk ve danışmanlık programları ile destekleyen birliktelik zekası platformudur. 

Arya WIP; ağında bulunan girişimci, yatırımcı ve profesyoneller vasıtasıyla kadın girişimciliğini geliştirir. Daha çok kadının şirketini büyüterek güçlenmesini sağlarken kadınların akıllı para yatırımını daha iyi öğrenmesini hedefler.

Aryalılar;

açıktır.

Tek bir doğru olmadığını bilir, değişime, yeni bakış açılarına ve geri bildirimlere açıktır. Empati kurabilir ve konuşmak için konuşmaz, anlamak için dinler.

güvenilirdir.
Verdiği sözün sorumluluğunu alır. Kararlarını, ego ve kişisel çıkarlarına göre değil, prensiplerine göre verir.
girişkendir.
İmkansızlıklara takılmaz, kaynak yaratır. Başkalarının görmediği fırsatları görür. Deneyip yanılmaktan ve risk almaktan korkmaz.
cesurdur.

Kendi ayakları üstünde hem eğlenmeyi hem çok çalışmayı bilir. Sevdikleri ve inandıkları için savaşır, mücadele eder. Kendi vizyonuyla hayatını tasarlar.

samimidir.

Kendine hastır, kendini olduğu gibi benimser, otantikliğine sarılır ve çeşitliliğin güçlenerek büyümek olduğunu bilir. Geri bildirimleri yapıcı ve samimidir.

yaratıcıdır.

Yoktan var eder, hem kavramsal hem de estetik konularda yaratıcıdır. Kadere değil gücüne inanır, birisinin ona bir şey vermesini beklemez, kendine alan açar.

etki yaratır.
Başarılı olmayı sever ama başka hayatlara dokunmayı ve pozitif etki yaratmayı da ister. Sosyal sorumluluğu güçlüdür. Çok çalışır ve başarısını ölçer, değişime öncülük eder.
paylaşımcıdır.

Gücün paylaştıkça çoğaldığını bilir, verici olmak ondan bir şey eksiltmez, hatta onu zenginleştirir. Vermeyi kabul ettiği kadarını teklif eder, birliktelik zekâsına inanır ve çevresindeki insanları parlatarak parlamayı seçer.

Scroll to Top