Dell Technologies ile Güçlü İş Birliği

 

Dell Technologies ve  Arya Kadın Yatırım Platformu İş Birliği Başlıyor.

Kadınların iş hayatında ve sosyal yaşamda destekçisi olmayı sürdüren Dell Technologies, Arya Kadın Yatırım Platformu işbirliğiyle teknoloji alanında farkındalığı artıracak kapsamlı bir online eğitim programı hazırlıyor. 

Bilgi işlemİnternet altyapılarını oluşturmak için gerekli ürün ve hizmetleri sunma konusunda lider konumunda olan, geniş bir yelpazede donanım, yazılım ve çevre birimleri ile dünyanın en büyük teknolojik iş ortağı olan sunan doğrudan bilgisayar sistemleri şirketi Dell Technologies, Türkiye’nin ilk kadın odaklı yatırım platformu olan Arya Kadın Yatırım Platformu ile önemli bir iş birliğine imza attı.

Dell EMC Sunucu & Ağ Ürünleri Ülke Lideri Nevcihan Matur tarafından verilecek olan “Yeni Normalde Modern, Güvenilir ve Ekonomik Teknoloji Altyapıları” adlı ilk eğitimle tüm Arya Kadın Yatırım Platformu networkü ile buluşacak.

Bu iş birliği kapsamında toplamda dört interaktif online eğitim ile dijital dönüşüm, teknoloji altyapıları, siber saldırı, yeni dönem iş yapış şekilleri ve teknoloji çözümleri başlıklarında ilgili tüm şirket sahiplerine eğitimler verilecek. Katılımcılar, Arya Kadın Yatırım Platformu’nun sosyal medya hesaplarında paylaşılacak duyuruları takip ederek, kaydolup, ücretsiz olarak bu eğitimlere erişim sağlayacak.

Dijital dünyayı dönüştüren yeni teknolojilerin desteğiyle ve kadın liderliğinde dünyayı birlikte dönüştürelim. Etkinliklerimizden haberdar olmak için takipte kalın.

 

Arya Kadın Yatırım Platformu Hakkında

Kadın liderliğiyle dünyayı dönüştürme vizyonuyla 2013 yılında kurulan Arya Kadın Yatırım Platformu, kadın girişimcilere bilfiil yatırım yaparken, daha çok kadının yatırımcılığı öğrenip deneyimlemesi ve üyelik programlarıyla da profesyonel yaşamlarında birbirlerini güçlendirmelerini sağlar. Bu amaçla eğitim programları, etkinlikler ve networking faaliyetleri düzenler.

İletişim: info@aryawomen.com

Web Sitesi: www.aryawomen.com

Dell Technologies Hakkında

Dell Technologies (NYSE: DELL) kuruluşların ve bireylerin hem dijital geleceklerini inşa etmelerine hem de çalışma, yaşama ve oyun oynama şekillerini dönüştürmelerine yardımcı olur. Müşterilerine veri çağı için sektörün en kapsamlı ve en yenilikçi teknoloji ve hizmet portföyünü sunar. 2015 yılında, 2030 yılına kadar insanlar ve gezegenimiz için sürdürülebilir ve barışçıl bir geleceğe ulaşma rehberi olarak ortak küresel zorluklara yönelik 17 hedefi içeren Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’ni (SKH) kabul eden Dell Technologies, teknoloji ve verilerin insan ruhu ile bir araya geldiğinde her zaman dünyada olumlu etkilere yol açacağına olan inançla 2030 hedefleri oluşturuldu. Hedeflerimiz arasında şirket içerisindeki döngüsel ekonominin hızlandırılması, operasyonel etkilerin azaltılması, müşterilerin çevresel etkilerini azaltma çabalarına destek olunması ve üretim sürecindeki çalışanların da desteklenmesi gibi konular yer alıyor.

Web Sitesi: www.dell.com.tr

 

Scroll to Top