arya challenge club.

Successful entrepreneurs and top professional leaders from different sectors; It is a closed club that receives support from each other about family, private and business life and where confidentiality is essential.

chapter'larımız.

İstanbul Chapter 3

Ahu Serter
Arya Kurucusu & Fark Holding Yönetim Kurulu Başkanı

İstanbul Chapter 1

Münteha Adalı
Arya Kurucusu Ortağı
Güvensan CEO

İzmir Chapter

Meltem Kolday
Arya İzmir Partneri & Dokuz Eylül Üni. İşletme Fakültesi Öğretim Görevlisi

Kocaeli Chapter

Özge Bulut Maraşlı
Arya Yönetim Kurulu Üyesi & Doğan Holding Yönetim Kurulu Danışmanı

İstanbul Chapter 2

Kına Demirel
Migros Marka ve İletişim Müşteri Deneyimi Direktörü

London Chapter 1

Leyla Spencer
Spencer & Associates Yönetim Kurulu Başkanı

International Chapter 1

Esra Talu
Arya Yatırım Komitesi Başkanı & GoGlobal Kurucu Ortağı

Amsterdam Chapter

Pınar Çağlar
IBM IX Benelux Digital Sales Director

Selcen Faydasıçok

Arya Challenge Club 2, İstanbul​
”Hepsi birbirinden farklı, renkli, güçlü kadınlarla beraber olmak; benim gibi, kadınların gücüne ve dayanışmasına ihtiyaç olduğuna inanan biri için harika bir duygu. Farklılıklardan beslenirken bir yandan da renklilikten çok şey öğreniyorum. Birlikte olmak, birlikte öğrenmek ve iyileşmek çok ama çok güzel.”

Hacer Kök

Arya Challenge Club 2, İstanbul​
”Hayattaki en kıymetli şeylerden birinin şaşırabilmek olduğuna inanırım hep. Zihin şaşırdı mı başlar merak, öğrenme isteği ve dönüşüme yolculuk… Tekdüzeliğe, vasata, alışılagelmişe, böyle gelmiş böyle gider deyişlerine inat… Ve ben her buluşmamızdan, her sohbetimizden sonra; “aa bak bu da varmış, bu açıdan bakmak da değişikmiş, bu niye benim aklıma gelmedi” rüzgarlarıyla ayrılıyorum kafamda. Ve öyle bir enerjiyle doluyorum ki, bıraksan dünyayı oynatırım yerinden. İyi ki yollarımız kesişmiş. Çok kıymetlisiniz her biriniz benim için.” 

Alev Urçar

Arya Challenge Club 2, İstanbul​
”Arya Challenge Club sayesinde çok değerli ve birikimleri olan kadınları en yalın halleriyle tanıma, onlarla kendi yolculuğumu paylaşma ve en değerlisi birbirimizden öğrenme fırsatına sahip olduğumu düşünüyorum. Benim gibi, insanlarla bir arada  olmadan yaşayamayan birisi için bu paha biçilmez.”

Aslı Şarman

Arya Challenge Club 1, İstanbul​
”Hem eş, hem anne hem de iş kadını olarak farklı rolleri üstlendiğim hayatımda, yaşadığım sıkıntılarda hep yalnız olduğumu hissettiğim bir anda Arya çıktı karşıma. Benim gibi birçok kadının olduğunu görmek, ortak sorunlara farklı bakış açılarıyla bakabilmek, paylaşmak, konuşmak ve birlikte başarabilmek müthiş bir deneyim oldu. Herkesin kendi olduğu, müthiş bir platform.”

Meltem Saral

Arya Challenge Club 1, İstanbul​
”Arya, kız kardeşlik ruhunu en yoğun yaşadığım platform. Farklı sektörlerden gelen başarılı kadınlarla, sürekli beyin fırtınası ve paylaşım içinde olduğum bir oluşum. Herkesin düşüncelerinin ve fikirlerinin kıymetli olduğu ön kabulü.”

Aslı Caner

Arya Challenge Club 1, İstanbul​
”Hepsi birbirinden farklı, renkli, güçlü kadınlarla beraber olmak; benim gibi, kadınların gücüne ve dayanışmasına ihtiyaç olduğuna inanan biri için harika bir duygu. Farklılıklardan beslenirken bir yandan da renklilikten çok şey öğreniyorum. Birlikte olmak, birlikte öğrenmek ve iyileşmek çok ama çok güzel.”

Özge Sümer

Arya Challenge Club 2, İstanbul​

“Her ne kadar hepimiz kendi kendine yeten, kendi işlerimizde başarılı kadınlar olsak da, hani insan kendi kendini gıdıklayamaz ya… Heyecanlarıma, hayallerime, hayata anlam katma sürecime ilham olduğunuz için teşekkürler! Bir de böyle ezber bozan, akıllı, korkusuz, dürüst, renkli, birbiriyle değil kendileriyle yarışan, iyi niyetli ve başarılı kadınlar kolay kolay bir araya gelmiyor… Arya’nın kumaşında açıklayamadığım ama her toplantı sonrası içime işleyen ayrı bir güzellik, ayrı bir renklilik var.”

Gökçe Kulak

Arya Challenge Club 2, İstanbul​
”Arya Challenge Club ailesine katıldığımdan bu yana, benim için yepyeni bir dönem başladı. Arya kadınları olarak, hepimizin iş hayatında büyük çaba ve özverilerle geldiğimiz konumlarda yalnız olmadığımızı gördüm. Anlaşıldığımı ve destek bulduğumu gönülden hissettiğim bu platformda; profesyonel hayatta farklı sektörlerde çalışan, girişimci, başarılı, dinamik kadınların iş ve özel hayatlarındaki deneyimlerini gözlemleyerek, kendi hayatıma uygulama ve olaylara farklı açılardan bakabilme yetisi kazandım. Paylaşımın ne kadar değerli olduğunu bir kez daha hissettirdi bana Arya. Dinlediğimiz, anladığımız, desteklediğimiz, kalpten paylaşımlarda bulunduğumuz bir grubun üyesi olmak, vizyon sahibi, enerjisi yüksek, tek kelimeyle harika kadınları tanımak gerçekten bir ayrıcalık.”

faq.

It is one of our first conditions that entrepreneurs have a turnover of 1 Million TL and above, and that the employees in the corporate have been senior managers for more than 10 years.

 • Care is taken to ensure that the member criteria are from different sectors.
 • New members to join are presented to the Board of Directors by the president of the club for approval.
 • Preferably, an Arya member reference is requested.
 • Membership and confidentiality agreement must be signed by the member.

What we expect from our members:

 • Adopting Arya values and approaching this special community with an open, positive and sharing attitude.
 • Members should take care to attend all meetings for the effectiveness and continuity of the club.
 • Complying with our privacy policies and decisions made in their own club.

"What is spoken in the club stays in the club."

In the meetings; personal, family and professional issues; The confidentiality of what is spoken and not shared with others outside the club is very important for club members to maintain a relationship of trust with each other.

 
Meetings that will take place over 12 months; Annual fee for the venue, catering, instructor and unforeseen additional expenses to be paid by members:
 
 • It is 3.500 Turkish Liras for the Turkey Arya Challenge Club.
 • It is 500 Euros for the Arya Challenge Club abroad.

 • Members may leave the club at any time.
 • Before leaving, it is requested that the reason for the departure be shared with the club president and constructive feedback so that improvements can be made.
 • In case of leaving the club, no annual fee is refunded.