Arya Girişimci Akademisi Lansmanı – 12 Ocak 2022

Arya Girişimci Akademisi ile daha güçlü ekipler, daha güçlü yatırım fırsatları!

Bir girişimin yatırım alma sürecinde iş fikri, iş modeli kadar ekibin yetkinliği de çok önemlidir. Arya olarak en az bir ortağı kadın olan girişimlerin, yatırım fırsatlarını yakalamasına aracılık ederken onların da gelişimine katkıda bulunuyoruz.

Kadın liderliğinde dünyayı dönüştürme vizyonuyla kurulmuş, sosyal girişim ARYA; sürdürülebilir ve ölçeklenebilir bir girişim yaratabilme temelinin, girişimcinin sürekli öğrenmesi ve gelişmesine dayandığına inanıyor. Bu gözlemden yola çıkarak Arya Girişimci Akademisi; girişimcilere temel farkındalıkların kazandırılması, iş fikirlerini hayata geçirirken, girişimlerini yönetirken ve büyütürken ihtiyaç duyacakları yol haritası için gerekli olan vizyonun sağlanması amacıyla düzenleniyor. Toplamda 5 hafta sürecek ve 25 modülden oluşacak program, 24 Ocak günü başlıyor.

Daha önce girişim yolculuğunu deneyimlemiş veya yakından gözlemlemiş; teknoloji ile iç içe olan alanında uzman kişiler; ileri aşama girişim kurucuları, VC temsilcileri, melek yatırımcılar ve diğer aktif ekosistem aktörlerinin de katılımıyla zenginleşecek lansmana siz değerli networkümüzü davet ediyoruz.

12 Ocak Çarşamba 16.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek lansmana katılım durumunuzu lütfen belirtiniz.

Lansman katılım linki:https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZYpduqtrD8iHt0dWG_U_dPUaJ2Goizm0Nen

Program hakkında detaylı bilgi ve başvuru için:

https://www.aryawomen.com/arya-girisimci-akademisi/


Konum

Online Etkinlik
worldwide

Etkinlik Katılımcıları

No attendee found! Be the first one to book!

Bir cevap yazın