Arya ile İçindeki Girişimciyi Keşfet

Arya'nın bir parçası olarak içindeki girişimci ruhu keşfederken, girişimini büyütmek ve ölçeklendirmek için gerekli kaynaklara ve sosyal ağlara hızlıca ulaşmanı sağlıyoruz.

Birliktelik zekası ile bu yolculukta her zaman yanında olarak, Arya'lıların desteğiyle kendi hikayeni kendin yazmana fırsat yaratıyoruz. 

 

 

Mentorluk

Alanında uzman Arya Liderleri ile tanışma ve mentorluk alma şansı yakalayabilirsin.

Yatırım

Arya yatırımcılarıyla tanışma, deneyimlerinden faydalanma ve yatırım fırsatı bulabilirsin. Sonraki turlar için de Arya yatırımcılarından destek almaya devam edebilirsin. 

 Eğitimler

Farklı uzmanlık alanlarından liderler ve eğitimler ile yeni yüzyıl yetkinliklerini kazanıp girişimciliği öğrenebilir, kendini geliştirebilirsin.

Network 

Arya'nın geniş sosyal ve kurumsal ağları ile ekosistemdeki pek çok değerli kişiyle tanışabilirsin.

Pazara Erişim

Arya Shopping Fest ve iş birlikleri ile yeni satış kanalları oluşturabilirsin.

Özge Akbulut

Surgitate Kurucusu

"Surgitate, Arya'nın ilk yatırımı; akademik bir girişimci olarak Arya üzerinden Farplas'la bir araya gelmek bizim tasarım ve üretim süreçlerimize bir hayli katkı sundu. Bunun yanı sıra, Farplas'ın mali işler, insan kaynakları gibi departmanlarının bizim yanımızda olması, Surgitate'in ARGE'ye ve müşteri geliştirmeye yoğunlaşmasına olanak sağladı. Bu maddi yatırımın da ötesindeki harika iş birliği ve destek için hem Farplas'a hem Arya'ya çok teşekkür ediyorum."

Esra Serbes

Naturansa Kurucusu 

"Yatırım odaklı değil, farklı bir motivasyona sahibiz. Girişimcilik tarafında ise bizlerin hep bütçe ve yatırım sorunu ve arayışı içinde olduğumuz düşünülür ki bu büyük bir sorunu görmezden getiriyor. En büyük ihtiyacımız bizi motive eden, destekleyen, bizi anlayan ve inanan birilerinin varlığını hissetmek. Yoksa kendi kendinin patronu olma tabii ki kulağa çok havalı geliyor. Fakat girişimcilik bu değil. Emek, zaman, inanç ve vazgeçmeden devam edebilme iradesi ile ancak bir girişim başarıya ulaşabiliyor. Şans faktörünü de unutmuyoruz."

2020

Aynur İlhan

#ARPC2020 mezunu ve beşincisi Evimdeki Psikolog, ihtiyacı olan herkesi psikolojik danışmanlarla buluşturan, her an için ulaşılabilir ve uygun maliyetli hale getiren online psikolojik destek platformudur.

2020

Ayben Özkan

#ARPC2020 mezunu ve birincisi NutzenTech, dünyamızın en büyük çevre sorunu olan iklim değişikliğine kalıcı çözümler bulmak için ortaya çıkan bir girişimdir.

2020

Hande Dumrul

#ARPC2020 mezunu ve ikincisi Kadınların Elinden, Anadolu'daki kadın kooperatiflerinin ürünlerini, “Doğalı Deneyimle” mottosuyla tüm Türkiye ile buluşturan bir sosyal girişimdir.

2019

Nazlı Uyanık Yıldız

#ARPC2019 mezunu ve birincisi Nebyan Doğal, program sonrası Arya'dan yatırım alan ve Arya portföyüne katılan gıda markasıdır. 

2018

Esra Serbes

#ARPC2018 mezunu Naturansa, Silikon Vadisi'nde Draper Venture ve Arya'dan ortak yatırım alan, sürdürülebilir gıda teknolojileri üreticisidir. 

2017

Özden Pusat

#ARPC2017 2. sene mezunu Tutumlu Anne, Arya Retreat sonrası GBA ve Arya'dan yatırım alan online ikinci el anne bebek ve çocuk ürünleri pazar yeridir.

2016

Eda Güney

#ARPC2016 mezunu olan Uplifers, Arya Retreat'te sunum yaparak GBA ve Arya'dan ortak yatırım alan online içerik sitesidir.

2015

Tuğba Kuzdere

Cool, renkli ve eğlenceli tasarımları ile dikkat çeken Tukutukum; moda sektöründe yatırım alabilen nadir girişimler arasındadır.

2015

Saba Bener

Çocukların kaliteli vakit geçirmesi ve hem zeka hem motor gelişimi için tasarlanmış Bardabas oyun kutuları, Arya'nın çocuk sektöründeki ilk yatırımıdır.

2015

Yağız İzgül

Arya'nın gıda teknolojisi girişimi Hecha, sağlıklı ve lezzetli yemekler yapmak için demir döküm tencere, tava ve mutfak gereçleri üreten bir markadır.

2014

Özge Akbulut 

Sabancı Inovent ve Arya Ortak Yatırımı Surgitate, Dr. Özge Akbulut ve Dr. Balkın Erdem tarafından kurulmuş medikal teknoloji ürünüdür.

Arya Girişimcilerinden Satın Al,

Kadın Girişimciliğini Destekle

İncele

Arya Dönüşüm Okulu ile Potansiyelini

Ortaya Çıkar

 

ARYA Dönüşüm Okulu, kadınların potansiyellerini keşfetmeleri ve kendi hikayelerini yazmaları için tasarladığımız online bir eğitim platformudur. Yeni yüzyıl yetkinliklerinden aile hayatına, hukuki konulardan finansal bilgilere yer veren geniş kapsamlı eğitimler içerir.

Fikirden yatırıma girişimciliği öğreten eğitim serileri, girişimci ruhu olan kadınlara ve her aşamadan kadın girişimcilere açıktır.

Arya'ya Üye Ol

Yatırımcı Kulübü'nde

Sahneye Çık

 

İşini büyütmek için akıllı para ihtiyacı olan girişimler, Yatırımcı Kulübü'müzde girişimini tanıtabilir ve deneyimli yatırımcılardan yatırım alma şansı yakalayabilir.

2 ayda bir düzenlediğimiz etkinliğimizde sunum yapmak istiyorsan:

 

Girişimini Bizimle Paylaş

Arya Yatırıma Hazırlık Programı ile İşini Dönüştür

 

Arya girişimcilerinin veya girişim dünyasından yüksek potansiyelli özel girişimlerin katılabildiği Arya Yatırıma Hazırlık Programımız, girişimcilerin stratejilerini güçlendirip onları yatırıma hazırlayan 4 haftalık bir hızlandırma programıdır.

Program sonunda başarılı olan girişimciler Arya Retreat etkinliğimize katılmaya hak kazanır. Dünyanın dört bir yanından gelen yatırımcılarla tanışma ve yatırım bulma şansı yakalar.

Programı İncele

Arya Retreat hakkında detaylı bilgi al

Arya Retreat

Arya Girişimcilik Kulübü ile Birliktelik Zekasının Bir Parçası Ol

Heyecanlı ama bir o kadar da zorlu girişimcillik yolculuğunda yanına doğru kişileri almak istemez misin?

Arya'dan yatırım almış ve/veya Arya Yatırıma Hazırlık Programımızdan mezun, girişimcilik hayatının nispeten başında olan ve kendisi gibi kadınlarla bir araya gelmek isteyenleri birbirinden öğrenmek için bir araya getirdiğimiz kulüptür. 

Kadın girişimcilerin birbirinden destek aldığı, birlikte daha iyi olmak üzere fikir alışverişi yaptığı kulübümüz, yılda 10 kez toplanır.

Arya Girişimci Kulübü üyelerimiz tüm girişimci etkinlik ve programlarına katılabilir.

Arya Girişimci Kulübüne Katıl

Sıkça Sorulan Sorular

Arya Girişimcisi Olmak İstiyorsan

İletişim bilgilerini bizimle paylaş.