Gıda & Mutfak

Gıda & Mutfak

  1. Gıda & Mutfak
Found 9 listings

OTS

1986 yılında organik sevdasıyla yola ilk çıktığımızdan beri, bu toprakları karış karış dolaştık. Üreticilerimizle beraber öğrendik, geliştik. Verimli ovaların, güneşli yamaçların ürünlerini tüm dünyaya taşıdık. Şimdi, yıllardır biriktirdiklerimizi ve yaşadığımız organik hayatın tatlarını sizinle paylaşıyoruz.

Hecha

İspanyolcada “Mükemmel pişirilmiş!” anlamına gelen HECHA, yüzlerce yıldır kullanılan geleneksel döküm demir tencere, ızgara ve tavalarda pişirme yöntemini, modern ve yaratıcı bir anlayışla buluşturuyor. Seçkin yeme kültürüne sahip, sağlıklı ve çarpıcı tatlar arayan gurmeler ile yediği yemeğe ve lezzete önem veren herkes için çok pratik pişirme imkanı sunuyor. Çünkü demir döküm ürünleri daha çabuk ısınıyor. Yüksek ısıyı ürünün bütününe kusursuz bir şekilde dağıtıyor. Demir dökümde pişen hiçbir yemekte lezzet kaybı olmuyor.https://www.hecha.com.tr/

Aramızda Kalsın

Diyet yaparken, lezzetli, sağlıklı, tatlı ürünler yiyerek, markasının çıkış noktasını bulan İrem Terci, aslında uzun yıllar her pazartesi diyete başlayıp, her çarşamba bozarak yıllarını geçirmiş biri. Değişimin zor olmadığını, kalıcı olabileceğini ve herkesi ‘diyet’ yapmaktan vazgeçirip, besinlerle ilgili bilinçlendiriyor.

Kadınların Elinden

Kadınların Elinden, kendi yaşadığımız topraklarda yazılan hikayeleri keşfetmek, gün yüzüne çıkarmak, tüm Türkiye’ye ve hatta sınırların da ötesine ulaştırmak için bir yola çıktı. Yedi farklı bölgeden yüzlerce köye konuk oldular, üreticinin paylaştığı eşsiz öyküleri dinlediler, çok değerli anılar biriktirdiler. Anadolu kadınının yaşam mücadelesinden ilham alırken zihinlerinde bir fikrin filizlendiğini gördüler: Kadınların Elinden.

Kübik Kafe Market

Kübik Kafe Market, açıldığı günden beri benimsediği üç ana değer için çalışıyor; taze, pratik ve ekonomik olmak. 2017 Kasım ayında ilk yerlerini İzmir, Bayraklı’da açtı. Kübik olarak bir hayalleri var: Herkes için İyi Gıda | İyi Hayat.

Mumo

Mumo doğal içerikli bir saklama kumaşıdır. Balmumu, çam ağacı reçinesi ve Hindistan cevizi yağının sertifikalı organik pamuklu kumaşa emdirilmesiyle üretiliyor. Günlük hayatta kullandığımız buzdolabı poşeti ve streç film gibi tek kullanımlık plastiklere alternatif olarak ortaya çıktı.

Nebyan Doğal

Nebyan Doğal, Karadeniz yaylalarında yüzyıllardır devam ettirilen yaylacılığı, doğal hayvancılığı bizlere tanıtıyor. Bölgedeki hayvancılığın hak ettiği yere gelmesi ve Karayaka koyununun korunması için ellerinden geleni yapmaya devam ediyorlar.

Vahaa

Vahaa, dikey tarım çözümleri ile dünyanın her yerinde, iklimden bağımsız olarak yılın 365 günü üretim yapılabilmesini hedefleyen bir akıllı tarım girişimidir.

Aniva

Aniva Ev Ürünleri, uzun yıllar Alüminyum döküm sektöründe yan sanayi tecrübesine sahip iki kız kardeşin kendi tasarım ürünlerini hayata geçirme girişimidir. İlk ürünleri, günümüz aile yapısı ve modern mutfakların beklentilerine uygun çift taraflı yanmaz yapışmaz tavaları kendi inovatif yaklaşımlarıyla yeniden tasarlayarak kullanıcıya sunmuşlardır.