İş Geliştirme

İş Geliştirme

  1. İş Geliştirme
Found 6 listings

Wellbees

Wellbees, sürdürülebilir bir “iyi yaşam” programı kapsamında uzman desteği, yarışmalar, içerikler, seminerler ve etkinlikleri kuruma özel dijital bir platformda sunuyor. Wellbees çalışanlara %82,02 oranında sağlıklı alışkanlıklar kazandırıyor, çalışanları %89,8 oranında daha değerli hissettiriyor ve bağlılıklarını artırıyor. Türkiye’den Apple Camp’a katılmaya hak kazanan ilk ve tek şirket olan Wellbees, 95’ten fazla kurumsal firmaya ve 47.000’den fazla çalışana sunduğu “iyi yaşam” programıyla, çalışanların potansiyellerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmaya devam ediyor.

ActionCOACH

ActionCOACH, her zaman dengeli, tamamlayıcı ve dürüst olmayı amaçlayan, kendini adamış, pozitif ve başarılı insanlardan oluşan bir ekiptir. ActionCOACH ekibi temasta olduğu herkesin, en üst düzeyde faydalanmaları, olmak istedikleri insana dönüşmeleri ya da erişmek istedikleri hedeflere erişmelerini garantilemek için çalışıyor.

Mentor Akademi

Mentor Akademi vizyon, misyon, kültür ve değerleriyle uyumlu bir iş ortamı yaratmak, anlamlı iş sonuçlarına ulaşmak, kurum değerlerinizin çalışanlarınızın davranışlarına dönüşmesi sağlayan eğitimler, video learning, koçluk ve mentorluk programları tasarlıyor. Eğitim ve kurumsal danışmanlık hizmetleriyle çalışanlarınızın kendi potansiyellerinin farkına varması, işinde fark yaratması, kurum hedeflerini sahiplenmesi, kurumsal bağlılık ve performansının yükselmesi için çözümler üretiyor.

AdrIstanbul

AdrIstanbul ekibi uyuşmazlıkları önlemek, yönetmek, çözmek için tüm alternatif çözüm yollarını kullanarak sizinle yürümeye hazırlar. Kurum kültürünüze katkıda bulunmak, eğitim ve danışmanlık hizmetleri almak için Adrİstanbul’u tercih edebilirsiniz.

Gilda&Partners

Gilda&Partners, kurumunuzun hedeflerine ulaşması için ihtiyaç duydugu orta/üst düzey yönetici alımlarında butik hizmet veren bir danışmanlık firmasıdır. Sektörünüzün dinamiklerini bilen, güncel araştırma ve değerlendirme metodlarına hakim, kurumunuzu ve ihtiyaç duyduğunuz orta/üst düzey yöneticinin niteliklerini derinlemesine anlamış bir yaklaşımla hizmet veriyor.