Moda

Moda

  1. Moda
Found 10 listings

Tukutukum

Tukutukum maskeler patentli poly-safe ve poly-cool teknolojileriyle Taşdelen Group tarafından Tebesa Fabrics tesislerinde üretilmektedir. ISO onaylı antibakteriyel ve antiviral özelliktedir. Virüslere karşı %99.9 etki gösterir. Kullanım kolaylığını ve konforu üst seviyeye taşıyan nem transfer özelliği sunar.

Tutumluanne

Tutumluanne.com az kullanılmış markalı ürünleri almak ve satmak isteyen yüzbinlerce anneyi güvenli bir ortamda buluşturmuştur. Tutumluanne.com sayesinde kullanım süresi oldukça sınırlı ama fiyat olarak yüksek olan bebek ve çocuk eşyalarının artık bir ekonomik değeri var!

Accouchee

Annelere, sosyal ve profesyonel yaşamlarına aktif olarak devam edebilmeleri için üst kalitede hamilelik ve emzirme kıyafetleri sunar.

Bonjouk

Doğal lüksü kolyeleri, bileklikleri, halhal ve gözlük ipleri ile yeniden tanımlıyorlar. Tatlı su incilerini turmalin, mercan, apatit, ametist, florit, spinel, safir-yakut,yeşim, rodokozit, lapis lazuli, turkuaz ve akik gibi doğal taşlarla bir araya getirerek tasarladıkları el yapımı aksesuarlar, doğanın tüm renklerini üzerinde taşımak isteyen şık, modern, şehirli kadınlar için teker teker elde, özel üretildi.

Hammam34

Uzak diyarlara, huzurlu açık alanlara, el değmemiş doğaya ve hiç görülmemiş şeylere özlem. Hammam34 seyahat, tasarım ve doğa sevgisi anlamına gelir. Tasarımlarıyla daha fazlasını keşfetmeniz ve maceralarınızı evinizin rahatlığına geri getirmek için size ilham vermek istiyor.

Jimmykey

1997 yılında Sun Tekstil, kendi markasını yaratmak üzere yola çıkmış ve ilk Jimmy Key koleksiyonunu gerçekleştirmiştir. Bugün Türkiye’de 31 mağaza ve internet mağazasından hizmet vermektedir.

Original Seconds

Modayı seven akıllı kadınlar pahalı alışverişten çok akıllı alışverişe heyecanlanıyor. “Moda gittiği gibi geri gelir” felsefesine inanan Original Seconds, dolabınızda kullanılmayan parçaları nakde çevirmenin akıllı bir hareket olduğuna inanıyor.

BloomingBag

BloominBag, gün boyu laptop’larını yanlarında taşıyan kadınlara düz siyah, maskülen ve sağlıksız çantalar yerine olnların şıklıklarına yakışır mutlu ve doğa dostu olarak üretmek hayaliyle yola çıkan bir Türk markasıdır. Sadece kadın laptop çantaları ile yola çıkan bu hayal zaman içerisinde kadın ve erkeklere sırt çantaları, laptop kılıfları, omuz çantaları, bel ve makyaj çantaları gibi birçok modelle ve Bloomer ile büyümüş, her geçen gün de büyümeyi hedefleyen bir marka olmuştur.

Women & Women

Women&Women yaşadığı coğrafyadaki kadınlara katma değer yaratmayı amaçlayan, sosyal bir kadın döngüsü olarak kurulan Türk tasarım markasıdır. Sürdürülebilir Moda – Sürdürülebilir Yaşam felsefesiyle ileri teknoloji ve sıfır atık teknolojileri ile doğaya zarar vermeden üretiyoruz. Kıtalar arası sosyal sorumluluk projeleriyle topluma değer sunmayı amaçlamaktadır.

Schmart

Evrenin yaratıcı gücü olan kadınlar için sürdürülebilir bir dünya hayal ediyoruz. Yaşadığımız dünyayı, gelecek nesillerle sevgiyle paylaşmak için yavaş modaya saygı duruşunda bulunuyoruz. Biliyoruz ki bir hayal, çok şeyi değiştirir ve Dünya hayal kuranların yeridir. Gücüyle sınır tanımayan kadın doğası Schmart’ın en büyük ilham kaynağı. Sabahtan gecenin karanlığına kadar kombinlenen kuralsız tasarımlarla klişe dışı ve göz alıcı.