Sağlık

Sağlık

  1. Sağlık
Found 12 listings

Beden ve Zihin Atölyesi

‘Beden ve Zihin Atölyesi, zihnin ve bedenin hem içsel hem dışsal etkilere karşı uyumlanması için çeşitli yoga, meditasyon, mindfulness (bilinçli farkındalık) çalışmalarını sizin hizmetinize sunmak misyonuyla kurulmuş bir online platformdur.

Diğdem Girici

Girişimci, iletişimci, yazar ve yaşam rehberi olan Diğdem Girici ile hayal ettiğiniz yaşamı yaratabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey doğru bilgiye ulaşmak ve onu hayatınızda nasıl kullanacağınızı öğrenmek.

Evimdeki Psikolog

Evimdekipsikolog.com, hayatın zorlukları ile mücadele ederken psikolojik danışmanlık almak isteyen herkese, her yerde erişilebilir, kolay ve uygun maliyetli uzman desteği sağlayan dijital bir platformdur.

Tuğçe Sabaz

Girişimci, Motivasyon & Nefes Koçu ve Yazar Tuğçe Sabaz,  hayallerinizin işini ve hayatını yaratmanıza destek oluyor. İş, para ve motivasyon konusunda verdiği online eğitimlere ve seanslara göz atabilirsiniz.

Enbiosis

Bağırsak bakterileri, sindirim sistemi hastalıklarından cilt rahatsızlıklarına, obeziteden güçsüz bağışıklık sistemine kadar birçok sağlık problemi ile ilişkilidir. Enbiosis yaşadığınız problemlerin çözümüne destek olmak için laboratuvarı evinize getiriyoruz. Enbiosis Mikrobiyom Kiti ile evinden çıkmanıza gerek kalmadan sağlık haritanıza ulaşabilir ve bağırsak bakterilerinize göre beslenebilirsiniz. “ARYA20” kupon kodu ile enbiosis.com.tr üzerinden %20 indirimli satın alabilirsiniz.

Doğal Hammaddem

Mist’in en temel isteği sürdürülebilir bir dünyada insana ve yer yüzünde ki başka her şeye yararlı olmak. Bu sebeple, sayfalarında çeşitli ürünlerin ham hallerini bulabilir hem de hazırladıkları özel kit ve reçeteler ile kendi aromaterapi ve doğal kozmetik tasarımlarınızı yapabilirsiniz.

LONDONBYJADA

LONDONBYJADA yaklaşık 20 senedir Londra yaşamından elde edilen bilgi ve tecrübeyi, alanında uzman İngiliz danışmanları bir araya getirerek profesyonel bir platformda buluşturdu. Firmamız, Londra’da emlak ve eğitim ana konuları başta olmak üzere bu harika şehirdeki yaşama dair tüm sorularınıza Türkçe cevap verebilecek bir platform olarak 2013 Ekim ayından beri hizmet veriyor.

DijitalDR

DijitalDR, sağlık ve iyi yaşam uzmanlarına özel kişiselleşmiş tercih ve ihtiyaca uygun web sitelerini en hızlı ve en kolay yoldan sunuyor. Siz işinizi yaparken 3 gün içinde A’dan Z’ye hazırlanmış bir web sitesi istiyorsanız, DijitalDR sizin için en iyi adres.

Dünya Store

2006 yılından bu yana Dünya Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Dünya Store, geniş yelpazeye sahip gazete, dergi, kitap ve yabancı dil eğitim yayınları ile 15 yıldır elektronik ticaret alanındaki seçkin konumunu korumaktadır.

Flexio

Kemik, kas ve eklemleri birbirine bağlayan fasya dokusunu esnetmek için deneyimli fizyoterapist kadrosu ile eşşiz bir yöntem sunan Türkiye’nin ilk Myofascial Stretch Therapy stüdyosudur. Kurumsal ve bireysel tarafta hizmet vermektedir. Flexio da tamamen kişiye özel hazırlanmış stretching kareografisi, kısa sürede fayda sağlayacağınız bir program sunar. ARYA üyeleri için tüm hizmetlerimizde %20 indirim uygulanır.

Molecure

Molecure, insanlık ve çevre için her geçen gün artan tehditlere karşı, daha sağlıklı bir yaşam sunmak için doğdu. “SkinCare”, “BioCare”, “SoftCare”, “TechCare” ve “ProCare” kategorileri altında insan sağlığını koruyacak ürünleri bir araya topladı.

Most Sailing

Most Sailing, Fethiye ve Göcek çıkışlı yelkenli tekne kiralama ve yelken eğitimi konusunda en iyi hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. 2020 yılının en hızlı büyüyen tekne kiralama şirketlerinden biri olarak deniz severlere son model ve lüks yelkenli kiralama, yelken eğitimi, filotila, tekne işletme ve tekne bakım hizmetleri sunmaktayız. Misafirlerimizi Fethiye’nin en elit marinası Yacht Classic Marina’da ağırlıyoruz. Konforlu, güvenli ve lüks tekne tatili için en doğru adresi bulduğunuzdan emin olabilirsiniz. Arya üyelerine, tekne kiralama bedelinden %15 indirim uygulanacaktır.