Arya Girişimcilerinden Satın Al,
Kadın Girişimciliğini Destekle!

Arya olarak, cinsiyet eşitliği ve kadının iş hayatındaki yerinin güçlenmesi, seslerinin daha iyi dinlenmesi üzerine senelerdir birçok çalışma yürütüyoruz. UNPD sürdürülebilir kalkınma hedeflerinden, “toplumsal cinsiyet eşitsizliği”, “insana yakışır iş ve ekonomik büyüme” ve “eşitsizliklerin kaldırılması” hedeflerini benimseyerek, kadın liderliğiyle dünyayı dönüştürme vizyonuyla hareket ediyoruz.

Found 47 listings

OTS

1986 yılında organik sevdasıyla yola ilk çıktığımızdan beri, bu toprakları karış karış dolaştık. Üreticilerimizle beraber öğrendik, geliştik. Verimli ovaların, güneşli yamaçların ürünlerini tüm dünyaya taşıdık. Şimdi, yıllardır biriktirdiklerimizi ve yaşadığımız organik hayatın tatlarını sizinle paylaşıyoruz.

Hecha

İspanyolcada “Mükemmel pişirilmiş!” anlamına gelen HECHA, yüzlerce yıldır kullanılan geleneksel döküm demir tencere, ızgara ve tavalarda pişirme yöntemini, modern ve yaratıcı bir anlayışla buluşturuyor. Seçkin yeme kültürüne sahip, sağlıklı ve çarpıcı tatlar arayan gurmeler ile yediği yemeğe ve lezzete önem veren herkes için çok pratik pişirme imkanı sunuyor. Çünkü demir döküm ürünleri daha çabuk ısınıyor. Yüksek ısıyı ürünün bütününe kusursuz bir şekilde dağıtıyor. Demir dökümde pişen hiçbir yemekte lezzet kaybı olmuyor.https://www.hecha.com.tr/

Aramızda Kalsın

Diyet yaparken, lezzetli, sağlıklı, tatlı ürünler yiyerek, markasının çıkış noktasını bulan İrem Terci, aslında uzun yıllar her pazartesi diyete başlayıp, her çarşamba bozarak yıllarını geçirmiş biri. Değişimin zor olmadığını, kalıcı olabileceğini ve herkesi ‘diyet’ yapmaktan vazgeçirip, besinlerle ilgili bilinçlendiriyor.

Kadınların Elinden

Kadınların Elinden, kendi yaşadığımız topraklarda yazılan hikayeleri keşfetmek, gün yüzüne çıkarmak, tüm Türkiye’ye ve hatta sınırların da ötesine ulaştırmak için bir yola çıktı. Yedi farklı bölgeden yüzlerce köye konuk oldular, üreticinin paylaştığı eşsiz öyküleri dinlediler, çok değerli anılar biriktirdiler. Anadolu kadınının yaşam mücadelesinden ilham alırken zihinlerinde bir fikrin filizlendiğini gördüler: Kadınların Elinden.

Kübik Kafe Market

Kübik Kafe Market, açıldığı günden beri benimsediği üç ana değer için çalışıyor; taze, pratik ve ekonomik olmak. 2017 Kasım ayında ilk yerlerini İzmir, Bayraklı’da açtı. Kübik olarak bir hayalleri var: Herkes için İyi Gıda | İyi Hayat.

Mumo

Mumo doğal içerikli bir saklama kumaşıdır. Balmumu, çam ağacı reçinesi ve Hindistan cevizi yağının sertifikalı organik pamuklu kumaşa emdirilmesiyle üretiliyor. Günlük hayatta kullandığımız buzdolabı poşeti ve streç film gibi tek kullanımlık plastiklere alternatif olarak ortaya çıktı.

Nebyan Doğal

Nebyan Doğal, Karadeniz yaylalarında yüzyıllardır devam ettirilen yaylacılığı, doğal hayvancılığı bizlere tanıtıyor. Bölgedeki hayvancılığın hak ettiği yere gelmesi ve Karayaka koyununun korunması için ellerinden geleni yapmaya devam ediyorlar.

Vahaa

Vahaa, dikey tarım çözümleri ile dünyanın her yerinde, iklimden bağımsız olarak yılın 365 günü üretim yapılabilmesini hedefleyen bir akıllı tarım girişimidir.

Aniva

Aniva Ev Ürünleri, uzun yıllar Alüminyum döküm sektöründe yan sanayi tecrübesine sahip iki kız kardeşin kendi tasarım ürünlerini hayata geçirme girişimidir. İlk ürünleri, günümüz aile yapısı ve modern mutfakların beklentilerine uygun çift taraflı yanmaz yapışmaz tavaları kendi inovatif yaklaşımlarıyla yeniden tasarlayarak kullanıcıya sunmuşlardır.

Tukutukum

Tukutukum maskeler patentli poly-safe ve poly-cool teknolojileriyle Taşdelen Group tarafından Tebesa Fabrics tesislerinde üretilmektedir. ISO onaylı antibakteriyel ve antiviral özelliktedir. Virüslere karşı %99.9 etki gösterir. Kullanım kolaylığını ve konforu üst seviyeye taşıyan nem transfer özelliği sunar.

Tutumluanne

Tutumluanne.com az kullanılmış markalı ürünleri almak ve satmak isteyen yüzbinlerce anneyi güvenli bir ortamda buluşturmuştur. Tutumluanne.com sayesinde kullanım süresi oldukça sınırlı ama fiyat olarak yüksek olan bebek ve çocuk eşyalarının artık bir ekonomik değeri var!

Accouchee

Annelere, sosyal ve profesyonel yaşamlarına aktif olarak devam edebilmeleri için üst kalitede hamilelik ve emzirme kıyafetleri sunar.

Bonjouk

Doğal lüksü kolyeleri, bileklikleri, halhal ve gözlük ipleri ile yeniden tanımlıyorlar. Tatlı su incilerini turmalin, mercan, apatit, ametist, florit, spinel, safir-yakut,yeşim, rodokozit, lapis lazuli, turkuaz ve akik gibi doğal taşlarla bir araya getirerek tasarladıkları el yapımı aksesuarlar, doğanın tüm renklerini üzerinde taşımak isteyen şık, modern, şehirli kadınlar için teker teker elde, özel üretildi.

Hammam34

Uzak diyarlara, huzurlu açık alanlara, el değmemiş doğaya ve hiç görülmemiş şeylere özlem. Hammam34 seyahat, tasarım ve doğa sevgisi anlamına gelir. Tasarımlarıyla daha fazlasını keşfetmeniz ve maceralarınızı evinizin rahatlığına geri getirmek için size ilham vermek istiyor.

Jimmykey

1997 yılında Sun Tekstil, kendi markasını yaratmak üzere yola çıkmış ve ilk Jimmy Key koleksiyonunu gerçekleştirmiştir. Bugün Türkiye’de 31 mağaza ve internet mağazasından hizmet vermektedir.

Original Seconds

Modayı seven akıllı kadınlar pahalı alışverişten çok akıllı alışverişe heyecanlanıyor. “Moda gittiği gibi geri gelir” felsefesine inanan Original Seconds, dolabınızda kullanılmayan parçaları nakde çevirmenin akıllı bir hareket olduğuna inanıyor.

BloomingBag

BloominBag, gün boyu laptop’larını yanlarında taşıyan kadınlara düz siyah, maskülen ve sağlıksız çantalar yerine olnların şıklıklarına yakışır mutlu ve doğa dostu olarak üretmek hayaliyle yola çıkan bir Türk markasıdır. Sadece kadın laptop çantaları ile yola çıkan bu hayal zaman içerisinde kadın ve erkeklere sırt çantaları, laptop kılıfları, omuz çantaları, bel ve makyaj çantaları gibi birçok modelle ve Bloomer ile büyümüş, her geçen gün de büyümeyi hedefleyen bir marka olmuştur.

Women & Women

Women&Women yaşadığı coğrafyadaki kadınlara katma değer yaratmayı amaçlayan, sosyal bir kadın döngüsü olarak kurulan Türk tasarım markasıdır. Sürdürülebilir Moda – Sürdürülebilir Yaşam felsefesiyle ileri teknoloji ve sıfır atık teknolojileri ile doğaya zarar vermeden üretiyoruz. Kıtalar arası sosyal sorumluluk projeleriyle topluma değer sunmayı amaçlamaktadır.

Budizzz

Bebeğinin uyku sağlığını düşünen bir anne tarafından, kendisi gibi düşünceli anne-babalar için geliştirilen Budizzz, miniklerin rahatça uykuya dalmasına yardımcı olur.

Triwi

Triwi, kadınların birbirini desteklemesinin topluma büyük bir mesaj verdiğinin farkında. Bir kadından ötekine yapılan küçük bir destek toplumu tamamen değiştirebilir! 2018’den beri bir kadınlar için kadınlarla teknoloji ve hizmetler geliştirmeye çalışıyorlar. ”Esas işimiz kadınlara kendilerine dokunarak ve kendilerini dinleyerek kendilerini daha güçlü hissettirebilmek!”

39 Kalamış

İstanbul Anadolu Yakası’nın merkezi konumlarından Kalamış’ta Ocak ayında kapılarını misafirlerine açan tesis, şık ve konforlu odaları ile hem eğlence hem de huzur dolu bir konaklama vaad ediyor.

Dino Dog Club

Dino Dog Club, 30 odalı butik otel, öğrenme, sosyalleşme, eğlenme tesisidir. Misafir köpeklerimiz eğlenirken siz de kafemizde dinlenip, ormanın ve yeşilin tadını çıkarabilirsiniz.

Casa Dell’Arte

Kurucu ailenin kendine ait bir evi bir sanat oteline dönüştürmesiyle ortaya çıkan Casa Dell’arte, müşterilerine inanılmaz bir bir konaklama sunuyor.

Harris & Erel ART

Yerleşik sanatçıların ve görsel hikaye anlatıcılarının sanat eserlerini keşfedin ve satın alın. Daha önce hiç bulunmayan güzelce üretilmiş iş sürümlerinde uzman atölyeyi keşfedin.

Seçil Erel

Seçil Erel, bağımsız bir sanatçı ve girişimcidir.  2001’de Istanbul’da başladığı sanatçı kariyerini en üst seviyelere taşımış ve  global arenada geliştirmek üzere Londra Merkezli olarak devam eden sanatçı, 2017’de Secil Erel Creative London’u kurmuştur. Rengin baskın olduğu, çok katmanlı, yoğun doku ve tabakaların olduğu, büyük boyutlu, modüler işlerinde izleyiciye çoklu düşünme ve  duyumsama deneyimi yaşatır. Çeşitli bakış açıları ve farkındalık geliştiren resimleri, sanatçının her şeyin mümkün mottosuyla  uyumlanır.

Beden ve Zihin Atölyesi

‘Beden ve Zihin Atölyesi, zihnin ve bedenin hem içsel hem dışsal etkilere karşı uyumlanması için çeşitli yoga, meditasyon, mindfulness (bilinçli farkındalık) çalışmalarını sizin hizmetinize sunmak misyonuyla kurulmuş bir online platformdur.

Diğdem Girici

Girişimci, iletişimci, yazar ve yaşam rehberi olan Diğdem Girici ile hayal ettiğiniz yaşamı yaratabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey doğru bilgiye ulaşmak ve onu hayatınızda nasıl kullanacağınızı öğrenmek.

Evimdeki Psikolog

Evimdekipsikolog.com, hayatın zorlukları ile mücadele ederken psikolojik danışmanlık almak isteyen herkese, her yerde erişilebilir, kolay ve uygun maliyetli uzman desteği sağlayan dijital bir platformdur.

Tuğçe Sabaz

Girişimci, Motivasyon & Nefes Koçu ve Yazar Tuğçe Sabaz,  hayallerinizin işini ve hayatını yaratmanıza destek oluyor. İş, para ve motivasyon konusunda verdiği online eğitimlere ve seanslara göz atabilirsiniz.

Enbiosis

Bağırsak bakterileri, sindirim sistemi hastalıklarından cilt rahatsızlıklarına, obeziteden güçsüz bağışıklık sistemine kadar birçok sağlık problemi ile ilişkilidir. Enbiosis yaşadığınız problemlerin çözümüne destek olmak için laboratuvarı evinize getiriyoruz. Enbiosis Mikrobiyom Kiti ile evinden çıkmanıza gerek kalmadan sağlık haritanıza ulaşabilir ve bağırsak bakterilerinize göre beslenebilirsiniz. “ARYA20” kupon kodu ile enbiosis.com.tr üzerinden %20 indirimli satın alabilirsiniz.

Doğal Hammaddem

Mist’in en temel isteği sürdürülebilir bir dünyada insana ve yer yüzünde ki başka her şeye yararlı olmak. Bu sebeple, sayfalarında çeşitli ürünlerin ham hallerini bulabilir hem de hazırladıkları özel kit ve reçeteler ile kendi aromaterapi ve doğal kozmetik tasarımlarınızı yapabilirsiniz.

LONDONBYJADA

LONDONBYJADA yaklaşık 20 senedir Londra yaşamından elde edilen bilgi ve tecrübeyi, alanında uzman İngiliz danışmanları bir araya getirerek profesyonel bir platformda buluşturdu. Firmamız, Londra’da emlak ve eğitim ana konuları başta olmak üzere bu harika şehirdeki yaşama dair tüm sorularınıza Türkçe cevap verebilecek bir platform olarak 2013 Ekim ayından beri hizmet veriyor.

DijitalDR

DijitalDR, sağlık ve iyi yaşam uzmanlarına özel kişiselleşmiş tercih ve ihtiyaca uygun web sitelerini en hızlı ve en kolay yoldan sunuyor. Siz işinizi yaparken 3 gün içinde A’dan Z’ye hazırlanmış bir web sitesi istiyorsanız, DijitalDR sizin için en iyi adres.

Dünya Store

2006 yılından bu yana Dünya Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Dünya Store, geniş yelpazeye sahip gazete, dergi, kitap ve yabancı dil eğitim yayınları ile 15 yıldır elektronik ticaret alanındaki seçkin konumunu korumaktadır.

Flexio

Kemik, kas ve eklemleri birbirine bağlayan fasya dokusunu esnetmek için deneyimli fizyoterapist kadrosu ile eşşiz bir yöntem sunan Türkiye’nin ilk Myofascial Stretch Therapy stüdyosudur. Kurumsal ve bireysel tarafta hizmet vermektedir. Flexio da tamamen kişiye özel hazırlanmış stretching kareografisi, kısa sürede fayda sağlayacağınız bir program sunar. ARYA üyeleri için tüm hizmetlerimizde %20 indirim uygulanır.

Molecure

Molecure, insanlık ve çevre için her geçen gün artan tehditlere karşı, daha sağlıklı bir yaşam sunmak için doğdu. “SkinCare”, “BioCare”, “SoftCare”, “TechCare” ve “ProCare” kategorileri altında insan sağlığını koruyacak ürünleri bir araya topladı.

Most Sailing

Most Sailing, Fethiye ve Göcek çıkışlı yelkenli tekne kiralama ve yelken eğitimi konusunda en iyi hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. 2020 yılının en hızlı büyüyen tekne kiralama şirketlerinden biri olarak deniz severlere son model ve lüks yelkenli kiralama, yelken eğitimi, filotila, tekne işletme ve tekne bakım hizmetleri sunmaktayız. Misafirlerimizi Fethiye’nin en elit marinası Yacht Classic Marina’da ağırlıyoruz. Konforlu, güvenli ve lüks tekne tatili için en doğru adresi bulduğunuzdan emin olabilirsiniz. Arya üyelerine, tekne kiralama bedelinden %15 indirim uygulanacaktır.

Wellbees

Wellbees, sürdürülebilir bir “iyi yaşam” programı kapsamında uzman desteği, yarışmalar, içerikler, seminerler ve etkinlikleri kuruma özel dijital bir platformda sunuyor. Wellbees çalışanlara %82,02 oranında sağlıklı alışkanlıklar kazandırıyor, çalışanları %89,8 oranında daha değerli hissettiriyor ve bağlılıklarını artırıyor. Türkiye’den Apple Camp’a katılmaya hak kazanan ilk ve tek şirket olan Wellbees, 95’ten fazla kurumsal firmaya ve 47.000’den fazla çalışana sunduğu “iyi yaşam” programıyla, çalışanların potansiyellerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmaya devam ediyor.

ActionCOACH

ActionCOACH, her zaman dengeli, tamamlayıcı ve dürüst olmayı amaçlayan, kendini adamış, pozitif ve başarılı insanlardan oluşan bir ekiptir. ActionCOACH ekibi temasta olduğu herkesin, en üst düzeyde faydalanmaları, olmak istedikleri insana dönüşmeleri ya da erişmek istedikleri hedeflere erişmelerini garantilemek için çalışıyor.

Mentor Akademi

Mentor Akademi vizyon, misyon, kültür ve değerleriyle uyumlu bir iş ortamı yaratmak, anlamlı iş sonuçlarına ulaşmak, kurum değerlerinizin çalışanlarınızın davranışlarına dönüşmesi sağlayan eğitimler, video learning, koçluk ve mentorluk programları tasarlıyor. Eğitim ve kurumsal danışmanlık hizmetleriyle çalışanlarınızın kendi potansiyellerinin farkına varması, işinde fark yaratması, kurum hedeflerini sahiplenmesi, kurumsal bağlılık ve performansının yükselmesi için çözümler üretiyor.

AdrIstanbul

AdrIstanbul ekibi uyuşmazlıkları önlemek, yönetmek, çözmek için tüm alternatif çözüm yollarını kullanarak sizinle yürümeye hazırlar. Kurum kültürünüze katkıda bulunmak, eğitim ve danışmanlık hizmetleri almak için Adrİstanbul’u tercih edebilirsiniz.

Gilda&Partners

Gilda&Partners, kurumunuzun hedeflerine ulaşması için ihtiyaç duydugu orta/üst düzey yönetici alımlarında butik hizmet veren bir danışmanlık firmasıdır. Sektörünüzün dinamiklerini bilen, güncel araştırma ve değerlendirme metodlarına hakim, kurumunuzu ve ihtiyaç duyduğunuz orta/üst düzey yöneticinin niteliklerini derinlemesine anlamış bir yaklaşımla hizmet veriyor.

BeetleBeez

BeetleBeez, insan ve çevreye saygılı, doğa dostu, yerel üretimi destekleyen çocuk giyim markasıdır. Doğaya ve çocuklara zarar vermeyecek en kaliteli materyaller ile zamansız, rahat ve uzun vadeli kullanım amaçlar. Çocukların gömzünden dünya tansımalarına, sanatın ve renklerin eşlik ettiği, yaratıcılığı sınırlandırılmadığı, doğanın sevildiği ve en önemlisi çocukların MUTLU ve ÖZGÜR hissedilen bir dünya sunar.

Vintageandspirits

Vintageandspirits markası dünyanın en güzel iki şehri Paris ve İstanbul arasında kuruldu. 1980’ler ve 1990’ların vintage takılarına yeniden hayat veriyor, aynı zamanda çevre korunmasına da katkıda bulunuyoruz. Zamansız parçaları hikayeleriyle birlikte sizlerle buluşturmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

GAIA&GINO

2004 yılında Gaye Çevikel tarafından İstanbul’da kurulan GAIA&GINO, lüks tasarım ev dekorasyon ürünleri pazarında lider bir Türk markası olmak amacıyla yola çıktı. Türkiye’ye ait kültürel elementleri yorumladığı inovatif ürünleri ile global tasarım sahnesinde hızlıca yer edindi. Swarovski, Nude gibi diğer markaların kreatif yönetim danışmanlıklarını yaparak, ev dekorasyon koleksiyonlarinin dünya pazarına çıkmasını sağladı.  2017 yılında  merkezini İstanbul’dan Lizbon’a taşıyan GAIA&GINO, Portekiz’de zanaatkarlar ile çalışıp endüstriyel tasarım ürünlerini üretmeye, otel ve restoranlara kişiye özel tasarım yapmaya ve markalara kreatif yönetim danışmanlıkları vermeye devam etmektedir.

Schmart

Schmart, görünür olmaktan korkmayan, cesaretini ve sınırlarını her zaman zorlayan güçlü kadınlar için fonksiyonel modayı zamansız desenlerle birleştirmek amacıyla Ekim 2019’da kuruldu. Ocak 2020 itibariyle Beymen.com, Mayıs 2021 itibariyle Eren Holding ürünlerini online satış sitesi FashFad.com’da satışa sundu.