Arya Mentor Checkup, geleneksel eşleştirmeli mentorluk yerine, kendi mentorlerinizi seçebileceğiniz bir hızlı mentoring etkinliğidir. Mentorlarımız, her bir mentee ile 10'ar dakikalık görüşmeler gerçekleştirerek işlerinde takıldıkları noktalarda çözüm üretmelerine yardımcı olurlar.

Şenay Yüksel

Mentee

"Çok gerçekçi bir görüşmeydi! Bazen insan biliyor ama "böyle de olur" gibi acemi bir düşünce ile yola çıkmaya hazırlanıyor. Mentorum tekrar tekrar düşünmem ve planlamam gerektiğini hatırlatmış oldu."

Damla Özenç

Mentee 

"Bir girişimci olarak kendi imkanlarımla geldiğim bu noktadan beni ileriye taşıyabileceğine inandığım ve belki de normalde randevu almakta zorlanacağım kişilerle bir araya gelmek ve onlardan girişimim hakkında fikir alabilmek şahane!"

İkbal Çiğdem Damar

Mentee

"Çok şey aldığım bir görüşme oldu. "Süreç haritası" "şirket check up'ı" gibi daha önce hiç üzerinde düşünmediğim kavramlarla tanıştım ve şimdi çok başka bir bakış açısıyla bakıyorum içinde bulunduğum duruma. Teşekkür ederim." 

MENTORLARIMIZDAN BAZILARI

Eşleşmeler

Seçilen girişimciler, Mentornity üzerinde profili bulunan Arya mentorlerimizin uzmanlık alanlarını görüntüleyip uygun zamanlarına ve ihtiyaç duydukları konulara göre mentor seçimi yapabilirler. Mentorluk eşleşmelerimizi, Mentornity üzerinden online olarak gerçekleştiriyoruz. 

 

Görüşmeler

Seçilen girişimler ve mentorlerimizi Fark Labs'te, belirlenen etkinlik günümüzde bir araya getiriyoruz. Mentorlar her bir mentee ile 10'ar dakikalık görüşmeler gerçekleştiriyor. Mentor Checkup etkinliğimizi, 2 ayda bir Fark Labs mekan sponsorluğunda hayata geçiriyoruz. 

Arya Üyesi Ol, Ücretsiz Mentorluk Al

Arya üyeleri, Mentor Ckeckup programından ücretsiz yararlanabilirler. Arya Üyesi değilseniz tek seferlik Mentor Checkup’a katılmak için network.aryawomen.com sitemizde etkinlikler bölümünden bilet satın alabilirsiniz. 

Hemen Arya Üyesi Ol