Videoyu oynat

Münteha Adalı.

Girişimci, yatırımcı, mentor ve stratejist olan Adalı, özel bir bankada 9 yıllık tecrübesinin ardından; 1996 yılında ortağı olduğu Güvensan Tesis Hizmetlerinin yönetimine geçmesinden sonra şirkette ciddi bir büyüme gerçekleştirdi. Kurum içinde Güvensan Akademi, Güvensan Danışmanlık içinde Housekeeper, Greenstep Eğitim gibi Türkiye’nin ilk projelerini hizmet sektöründe hayata geçirdi.

KAGİDER, TOBB, EWMD gibi STK’larda üyelikleri olan Adalı aynı zamanda Turkishwin üyesidir ve Binyaprak danışma kurulundadır.

Arya’nın kurucu ortağı olan Adalı, aynı zamanda evli, iki kız çocuğu annesidir.

arya'da neler yapar?

Mentor Checkup programlarında “İş-Strateji Geliştirme, Satış, Liderlik, Ekip Yönetimi” konularında mentorluk sağlarken aynı zamanda bir Arya Voice olarak pek çok etkinlikte konuşmacı olarak yer alıyor. Adalı’nın; Arya’nın da portföyünde olan Tukutukum, TutumluAnne gibi birden fazla girişiminde yatırımı bulunuyor. 

erkekler konuşuyor.

Münteha Adalı, toplumsal cinsiyet eşitliğinde yalnızca kadınların değil, toplumdaki bütün cinsiyetlerin birlikte hareket etmesi gerektiği düşüncesinden yola çıkarak, özellikle de erkeklerin daha çok konuşarak özgürleşmesi için Erkekler Konuşuyor projesini başlatmıştır.

"Işığı görenler, başkalarının da bu ışığı görmesine yardım edecekler.
Ben değil biz diyenlerle, dünyaya birlikte hizmet edeceklerle dönecek dünya…"
Scroll to Top