Münteha Adalı

Girişimci, yatırımcı, mentor ve stratejist olan Adalı, özel bir bankada 9 yıllık tecrübesinin ardından; 1996 yılında ortağı olduğu Güvensan Tesis Hizmetlerinin yönetimine geçmesinden sonra şirkette ciddi bir büyüme gerçekleştirdi. Kurum içinde Güvensan Akademi, Güvensan Danışmanlık içinde Housekeeper, Greenstep Eğitim gibi Türkiye'nin ilk projelerini hizmet sektöründe hayata geçirdi.

KAGİDER, TOBB, EWMD gibi STK’larda üyelikleri olan Adalı aynı zamanda Turkishwin üyesidir ve Binyaprak danışma kurulundadır.

Arya’nın kurucu ortağı olan Adalı, aynı zamanda evli, iki kız çocuğu annesidir.

"Işığı görenler, başkalarının da bu ışığı görmesine yardım edecekler. Ben değil biz diyenlerle,  dünyaya birlikte hizmet edeceklerle dönecek dünya…"

Erkekler Konuşuyor

 

Münteha Adalı, toplumsal cinsiyet eşitliğinde yalnızca kadınların değil, toplumdaki bütün cinsiyetlerin birlikte hareket etmesi gerektiği düşüncesinden yola çıkarak, özellikle de erkeklerin daha çok konuşarak özgürleşmesi için Erkekler Konuşuyor projesini başlatmıştır.

Arya'da Münteha Adalı

Mentor Checkup programlarında "İş-Strateji Geliştirme, Satış, Liderlik, Ekip Yönetimi" konularında mentorluk sağlarken aynı zamanda bir Arya Voice olarak pek çok etkinlikte konuşmacı olarak yer alıyor. Adalı'nın; Arya'nın da portföyünde olan Tukutukum, TutumluAnne gibi birden fazla girişiminde yatırımı bulunuyor. Arya Challenge Club Chapter 1 Başkanı olan Adalı ile iletişime geçmek için, yandaki formu doldurabilirsiniz.

Aşağıdaki formu detaylı bir şekilde doldurarak sorularınızı iletiniz.

Zoru sevmek!

Her hayır, her engel benim için bir fırsat oldu. Kendimden hiç vazgeçmedim.