Yatırımcıları ve hızlandırma programımızdan seçilen girişimcileri, her yıl  Arya Retreat'te buluşturuyoruz.

 

"Biz Arya felsefesini yaymak için yatırımı bir araç olarak görüyoruz. Burada önemli olan birbirimize destek olmayı öğrenmek, birlikte değer yaratmak, paylaşmayı deneyimlemek ve başarı hikayeleri ortaya çıkarmaktır."

Ahu Büyükkuşoğlu Serter

Arya Kurucusu

2020 Retreat'ten Haberdar Olmak İster Misiniz? 

İletişim bilgilerinizi bırakın, sizi haberdar edelim.

Tinatin Rukhadze

ACT Genel Direktörü / Gürcistan

"Bu etkinliğe kızımla geldim, çünkü ona şunu göstermek istedim: Güçlü kadın nasıl olunur? Nasıl düşünür, nasıl hareket eder? Nasıl iletişim kurar? Bu, anne kız olarak bizim için güzel bir pratikti."

 

Natalia Scalada

Best Imagen Direktörü / İspanya

"Buradaki en ilginç şey, enerji... Arya kadınları eşsiz ve herkes birbirine enerji veriyor. Bizi asıl güçlendiren bu birliktelik."

 

İzlem Erdem

Türkiye İş Bankası Baş Ekonomisti

"Türkiye projeler ülkesi olduğu sürece para da bu projelere akmaya devam edecek. Arya Retreat gibi buluşmalar, daha çok girişimciyi destekleyip, ihracat potansiyellerini artırarak, ülke ekonomisine katkı sağlamak açısından önemli."

2019 #CüretEt

Cüret Et teması ile birbirinden cüretkar Arya'lılar olarak, Ekim ayında Casa Hermanas Otel'de bir araya geldik. Kilit konuşmacı olarak, Birleşmiş Milletler’den aldığı konuşmacı daveti ile dikkat çeken, Big Chefs restoranlarının kurucusu Gamze Cizreli, kendi cüret etme hikayesini bizlerle paylaştı. #ARPC2019 girişimcilerimiz, her yıl olduğu gibi sahnede, yatırımcılara sunumlarını yaptı.

2018 #BirlikteYürüyelim

Amerika, İspanya, Meksika, Almanya, Nijerya ve Birleşmiş Arap Emirlikleri’nden 100’ü aşkın katılımcı ile üç gün boyunca bir aradaydık. Yatırımcılarımız ve girişimcilerimizin yanı sıra Sanem Oktar, İzlem Erdem, Dilek Dayınlarlı, Angela Alvarez, Başak İlhan ve Heather Henyon gibi ulusal ve uluslararası pek çok konuşmacıdan harika sunumlar dinleyip Meksikalı Küratör Mafalda Budib ile sanata doyduk.

2017 #BirliktelikZekası

Almanya, Portekiz, Nijerya, Gürcistan, Birleşmiş Arap Emirlikleri ve Azerbaycan’dan yatırımcılarımız ve girişimcilerimiz ile bir araya geldik. Lipton, Gliss, La Prairie, Sebamed gibi markalar da hediye çantalarımıza özel ürünleriyle etkinliğimize katkı sağladı.

2016 #KadınaYatırım

Bu ilk Retreat'te; Türkiye’den Yunanistan’a, Mısır’dan Nijerya’ya, Amerika’dan İngiltere ve Rusya’ya 11 ülkeden katılımcı ile Bodrum'da buluştuk. Casa dell’Arte Otel'de gerçekleşen 3 günlük etkinliğimizde; eğlence, network ve bilgiyi bir araya getirdik.

Kurumsal İş Ortaklarımız

Çözüm Ortaklarımız

Destekçilerimiz

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ

Hemen Arya Üyesi Ol,

Arya Retreat'e İndirimli Katıl 

Üye Ol