Melek Yatırımlarımız.

Kadınların güçlenmelerini ve karar alma mekanizmalarında daha etkin rol oynamaları için, UNDP Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinden Toplumsal Cinsiyet Eşitliği, İnsana Yakışır İş ve Ekonomik Büyüme ve Eşitsizliklerin Azaltılması hedeflerine yönelik çalışıyoruz.

Phitech - 2023

PhiTech, sağlık biyoteknolojisi şirketi olarak, nadir genetik hastalıklara etkin tanı hedefiyle, RNA’nın tanı gücünü kliniğe taşıyacak biyoinformatik çözümler geliştirmektedir.

Kiralarsın - 2022

Kiralarsın, elektronik cihazları kolayca kiralamaya yarayan bir platformdur.

KuartisMed - 2022

KuartisMED, yenidoğan ve özellikle erken doğanların esenlik hali için akıllı, güvenli ve yenilikçi medikal ürünler tasarlayan, geliştiren ve üreten biyomedikal araştırma şirketidir.

Nanomik - 2022

Nanomik, gıda, tarım e yapı sektöründe kullanılan sentetik koruyuculara alternatif doğal koruyucular geliştirmektedir.

Ollang - 2022

Ollang, video içerikleri için lokalizasyon hizmeti sağlar.

Upschool - 2022

UP School, teknolojide rol model kadınlar yetiştirmek için kurulan bir eğitim teknolojisi girişimidir.

Jobtogo - 2022

Jobtogo, şirketlerin serbest çalışanlara ulaşabilmesi için çözümler üreten ve ihtiyaç duyan şirketlerle serbest çalışanları bir araya getiren bir platformdur.

Tridi - 2021

Tridi.co, geliştirdiği yapay zeka ve yazılımlar ile 3D Baskı, CNC İşleme, Silikon Kalıplama, Enjeksiyon Kalıplama, Sac Metal Şekillendirme gibi birçok farklı alanda üretim tedarik hizmeti verir.

Optiyol - 2021

Dağıtım ağı tasarımı ve rota optimizasyonu hizmeti veren Optiyol, başta lojistik, perakende, gıda-içecek, hızlı tüketim, saha operasyonları ve yolcu taşımacılığı sektörleri için yazılım çözümleri geliştirir.

Manibux - 2021

Manibux, ailelerin çocuklarına kolay ve güvenli harçlık gönderebilecekleri ve kontrolünü sağlayabilecekleri, gençlerin harcama ve birikimlerini özgürce yapabilecekleri ve kendi paralarinin sorumluluklarını alabilecekleri bir harçlık yönetim sistemi ve ön ödemeli karttır.

Twin 2021 & 2022 (2.Tur)

Bilgisayar programlamanın temellerini kavramak ve kodlama becerilerini geliştirmek için ihtiyaç duyulan tüm özellikleri ve günlük hayatta kullanılan teknolojilerin temellerini çocuklara sunan çok amaçlı STEM eğitim setleridir.

Vahaa - 2021 & 2022 (2.Tur)

Vahaa, dikey tarım çözümleri ile dünyanın her yerinde, iklimden bağımsız olarak yılın 365 günü üretim yapılabilmesini hedefleyen bir akıllı tarım girişimidir.

Pacha - 2021

Guru’nun ilk fonksiyonel gıda ürünü, dünyada bir ilk olan, yurtiçi ve yurtdışı ödüllü, “Protein ve Kolajen Cipsi PACHA”, kolajen muzicesini dünyada ilk defa sağlıklı bir cips formatında sunar.

Nutzentech - 2020

#ARPC2020 mezunu ve birincisi NutzenTech, dünyamızın en büyük çevre sorunu olan iklim değişikliğine kalıcı çözümler bulmak için ortaya çıkan bir girişimdir.

Nebyan Doğal - 2019

#ARPC2019 mezunu ve birincisi Nebyan Doğal, program sonrası Arya’dan yatırım alan ve Arya portföyüne katılan gıda markasıdır. 

Naturansa - 2018

#ARPC2018 mezunu Naturansa, Silikon Vadisi’nde Draper Venture ve Arya’dan ortak yatırım alan, sürdürülebilir gıda teknolojileri üreticisidir. 

Tutumlu Anne - 2017

#ARPC2017 mezunu Tutumlu Anne, Arya Retreat sonrası GBA ve Arya’dan yatırım alan online ikinci el anne bebek ve çocuk ürünleri pazar yeridir.

Uplifers - 2016

#ARPC2016 mezunu olan Uplifers, Arya Retreat’te sunum yaparak GBA ve Arya’dan ortak yatırım alan online içerik sitesidir.

Tukutukum - 2015

Cool, renkli ve eğlenceli tasarımları ile dikkat çeken Tukutukum; moda sektöründe yatırım alabilen nadir girişimler arasındadır.

Bardabas - 2015

Çocukların kaliteli vakit geçirmesi ve hem zeka hem motor gelişimi için tasarlanmış Bardabas oyun kutuları, Arya’nın çocuk sektöründeki ilk yatırımıdır.

Hecha - 2015

Arya’nın gıda teknolojisi girişimi Hecha, sağlıklı ve lezzetli yemekler yapmak için demir döküm tencere, tava ve mutfak gereçleri üreten bir markadır.

Surgitate - 2015

Sabancı Inovent ve Arya Ortak Yatırımı Surgitate, Dr. Özge Akbulut ve Dr. Balkın Erdem tarafından kurulmuş medikal teknoloji ürünüdür.

Scroll to Top