yatırımlarımız.

Kadınların güçlenmelerini ve karar alma mekanizmalarında daha etkin rol oynamaları için, UNDP Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinden Toplumsal Cinsiyet Eşitliği, İnsana Yakışır İş ve Ekonomik Büyüme ve Eşitsizliklerin Azaltılması hedeflerine yönelik çalışıyoruz.

Canan Bayrak

2021
Manibux, ailelerin çocuklarına kolay ve güvenli harçlık gönderebilecekleri ve kontrolünü sağlayabilecekleri, gençlerin harcama ve birikimlerini özgürce yapabilecekleri ve kendi paralarinin sorumluluklarını alabilecekleri bir harçlık yönetim sistemi ve ön ödemeli karttır.

Asude Altıntaş Güray

2021

Bilgisayar programlamanın temellerini kavramak ve kodlama becerilerini geliştirmek için ihtiyaç duyulan tüm özellikleri ve günlük hayatta kullanılan teknolojilerin temellerini çocuklara sunan çok amaçlı STEM eğitim setleridir.

Nehir Boyacıoğlu

2021

Vahaa, dikey tarım çözümleri ile dünyanın her yerinde, iklimden bağımsız olarak yılın 365 günü üretim yapılabilmesini hedefleyen bir akıllı tarım girişimidir.

Aslı Zuluğ

2021

Guru’nun ilk fonksiyonel gıda ürünü, dünyada bir ilk olan, yurtiçi ve yurtdışı ödüllü, “Protein ve Kolajen Cipsi PACHA”, kolajen muzicesini dünyada ilk defa sağlıklı bir cips formatında sunar.

Ayben Özkan

2020

#ARPC2020 mezunu ve birincisi NutzenTech, dünyamızın en büyük çevre sorunu olan iklim değişikliğine kalıcı çözümler bulmak için ortaya çıkan bir girişimdir.

Hande Dumrul

2020

#ARPC2020 mezunu ve ikincisi Kadınların Elinden, Anadolu’daki kadın kooperatiflerinin ürünlerini, “Doğalı Deneyimle” mottosuyla tüm Türkiye ile buluşturan bir sosyal girişimdir.

Aynur İlhan

2020

#ARPC2020 mezunu ve beşincisi Evimdeki Psikolog, ihtiyacı olan herkesi psikolojik danışmanlarla buluşturan, her an için ulaşılabilir ve uygun maliyetli hale getiren online psikolojik destek platformudur.

Nazlı Uyanık Yıldız

2019

#ARPC2019 mezunu ve birincisi Nebyan Doğal, program sonrası Arya’dan yatırım alan ve Arya portföyüne katılan gıda markasıdır. 

Esra Serbes

2018

#ARPC2018 mezunu Naturansa, Silikon Vadisi’nde Draper Venture ve Arya’dan ortak yatırım alan, sürdürülebilir gıda teknolojileri üreticisidir. 

Özden Pusat

2017

#ARPC2017 mezunu Tutumlu Anne, Arya Retreat sonrası GBA ve Arya’dan yatırım alan online ikinci el anne bebek ve çocuk ürünleri pazar yeridir.

Eda Güney

2016

#ARPC2016 mezunu olan Uplifers, Arya Retreat’te sunum yaparak GBA ve Arya’dan ortak yatırım alan online içerik sitesidir.

Tuğba Kuzdere

2015

Cool, renkli ve eğlenceli tasarımları ile dikkat çeken Tukutukum; moda sektöründe yatırım alabilen nadir girişimler arasındadır.

Saba Bener

2015

Çocukların kaliteli vakit geçirmesi ve hem zeka hem motor gelişimi için tasarlanmış Bardabas oyun kutuları, Arya’nın çocuk sektöründeki ilk yatırımıdır.

Yağız İzgül

2015

Arya’nın gıda teknolojisi girişimi Hecha, sağlıklı ve lezzetli yemekler yapmak için demir döküm tencere, tava ve mutfak gereçleri üreten bir markadır.

Özge Akbulut

2015

Sabancı Inovent ve Arya Ortak Yatırımı Surgitate, Dr. Özge Akbulut ve Dr. Balkın Erdem tarafından kurulmuş medikal teknoloji ürünüdür.