İş Atölyeleri; ana sponsorlarımızdan Türkiye İş Bankası ile birlikte, kadın girişimcilere yönelik düzenlediğimiz, dönemlik eğitim serisidir.

Girişimcilerin en çok karşılaştığı problemleri çözmeye yönelik pratik bilgiler ve vakalar içeren Arya İş Atölyelerimizde; alanında güçlü konuşmacıları, Türkiye’nin başarılı şirket sahibi kadın  girişimcileri  ile  buluşturuyoruz.

Her yıl 100 civarında kadın girişimcinin işlerini büyütmesine destek olan Arya İş Atölyeleri programımıza herkes başvurabilir.

Arya ve İş Bankası tarafından seçilip davet edilen kadın girişimciler, kendilerini geliştirme ve işlerini farklı bir bakış açısıyla değerlendirme şansı yakalar.

Ebru Yıldırım

"Teorik olarak okuyabileceğimiz konularda eğitimler olmasına rağmen, gerçek hayat örneklerini dinlemek ve bunlar karşısında benzer aksiyonlar üretebilmek bizler için çok önemliydi."

Aydan Kurnaz

"Ayşegül Akşak'ın motive edici sunumu ve Ethem Eliaçık'ın işletmeyle ilgili verdiği bilgiler çok faydalıydı. Bu güzel organizasyonların devamını bekleriz."

Aleksandra Sivoglo Kaya

"Çok mutluyum ki kadın girişimciler için çok güzel kapılar açılıyor ve bir kadın sadece anne olmakla kalmıyor, kendi becerelerini ve bilgisini paraya dönüştürebiliyor ve geleceğini güzelleştiriyor."

Patron Bilançosu

Paranızı ve muhasebecinizi yönetme sanatı.

Konuş, Konuştur

Değer önerinizi doğru hedef kitlelere ulaştırmanın yöntemleri.

Verilerin Gücü Adına

Veri toplama ve değerlendirme tüyoları.

A Takımı

Genç şirketlerde insan kaynakları yönetimi.

Sattım, Satıyorum

Değişik kanallardan satış ve müşterilerle iletişim.

Hemen Arya'lı Ol,

İş Atölyeleri'ne Katıl

Üye Ol